Tomasz Kowalski miał wypadek. Wypadek Tomasza Kowalskiego. Tomasz Kowalski w szpitalu
To wzruszające!
1/4

 

Marcelina Zawadzka to wrażliwa, młoda kobieta. Nic więc dziwnego, że czasem zdarza jej się uronić łzę nawet w programie na żywo. Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o jej drobnej chwili słabości w "Pytaniu na śniadanie". Marcelina Zawadzka, która była świeżo po rozstaniu ze swoim partnerem, nie wytrzymała i uroniła łzę podczas rozmowy o singlach. Teraz po raz kolejny zapłakała na wizji. Powodem jej wzruszenia był występ niecodziennego gościa. Jego historia poruszyła prezenterkę. Kim był wspomniany gość? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Marcelina Zawadzka zachwyca figurą w bikini. Strój kupiła na... bazarze!

2/4
Mat. prasowe

 

Marcelina Zawadzka nie mogła powstrzymać łez wzruszenia! Muzycznym gościem programu "Pytanie na śniadanie" był bowiem wyjątkowy gość, który cudem uniknął śmierci. Mimo swojej niepełnosprawności wciąż jednak spełnia swoje marzenia o śpiewaniu. Kto to taki? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
Mat. prasowe

 

To właśnie występ Tomasza "Kowala" Kowalskiego poruszył Marcelinę Zawadzką do łez. Widzowie mogą go kojarzyć z programu "Must Be The Music", który udało mu się wygrać. Jednak jego dobrze zapowiadającą się karierę przerwał dramatyczny wypadek. W 2014 roku muzyk jadąc na motocyklu zderzył się z samochodem. 19-letni kierowca auta wymusił pierwszeństwo. Tomasz Kowalski trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Niezbędne było wprowadzenie go w stan śpiączki farmakologicznej. Badania wykazały, że u muzyka doszło do przerwania rdzenia kręgowego. Od tamtej pory "Kowal" jest sparaliżowany od pasa w dół. 

- Wszystko legło w gruzach, wszystko przyciśnięte, nerwy uszkodzone. Trzeba wszystko od nowa przyzwyczajać, ćwiczyć nowe metody, to jest strasznie męczące, ale powoli to śpiewanie idzie - zapewnił podczas swojej wizyty w "Pytaniu na śniadanie".

Tomasz Kowalski zbudował nawet specjalną platformę, dzięki której może śpiewać w pozycji pionowej. 

4/4
Tomasz Kowalski miał wypadek. Wypadek Tomasza Kowalskiego. Tomasz Kowalski w szpitalu

 

Tomasz "Kowal" Kowalski zaprezentował w "Pytaniu na śniadanie" swoją najnowszą piosenkę pt. "Za drzwiami raju". A już we wrześniu ukaże się jego płyta, na którą bardzo czekamy!