Mamy CENY pierwszej kolekcji Mai Sablewskiej dla Mohito! [FOTO]

W drugiej połowie września marka Mohito po raz pierwszy wprowadza do swoich salonów  linię Exclusive. Do współpracy przy projekcie Mohito zaprosiło Maję Sablewską.  Efektem wspólnego działania Mai i projektantów marki jest limitowana kolekcja o bardzo kobiecym, wyrazistym, miejskim charakterze. Konwencja ekskluzywnego glamour przełamana elementami rockowego stylu, która wyraża powstałą w wyniku współpracy Mohito z Mają Sablewską linię, jest odzwierciedleniem stylu nowoczesnej, pewnej siebie kobiety, która interpretuje elegancję poprzez proste, ponadczasowe formy.

- Kobieta z charakterem, wolna i pewna siebie w wydaniu MOHITO, to coś, na co zasługuje każda z nas… bez wyjątku! – mówi Maja.

W kolekcji opatrzonej przesłaniem What? - Be Free klientki odnajdą modele na bazie których stworzą jesienną szafę na wiele okazji. Linia Exclusive utrzymana jest w neutralnych, klasycznych barwach – bieli, czerni, beżu oraz odcieniach denimu i złota. Ponadczasowość form podkreślono wysoką jakością użytych w produkcji materiałów:  jedwabiu, wełny oraz skóry.

Tak wyglądają propozycje z kolekcji Mai Sablewskiej:

Więcej na temat trendy Mohito maja sablewska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17