Mama Meghan Markle nie spędzi świąt z córką
East News

Mama Meghan Markle nie spędzi świąt z córką. Doria Ragland odrzuciła propozycję samej królowej!?

Mama Meghan Markle nie spędzi świąt z córką
East News

 

Niedawno pojawiła się informacja, że matkę Meghan Markle spotkał wielki zaszczyt i została zaproszona przez królową na święta Bożego Narodzenia. Taki propozycja dotychczas nie padła w stosunku do rodziny księżnej Kate. Rodzina królewska była pewna, że Doria Ragland przyjmnie zaproszenie, stało się jednak inaczej...

 

Zobacz: Meghan Markle bez tego dodatku nie rusza się z pałacu. Nie uwierzycie, o co chodzi!

 

Dlaczego matka Meghan odrzuciła zaproszenie od królowej?

 

Propozycja w stronę Dorii miała paść ze względu na Meghan. Księżna nie ma w Wielkiej Brytanii żadnej rodziny, a jedynie z matką utrzymuje dobre stosunki. Victoria Murphy, królewska korespondentka, skomentowała te doniesienia i powiedziała, że matka Meghan nie spędzi świąt z córką, bo nie została na nie zaproszona! Ta plotka pojawiła się jakiś czas temu i pałac nigdy się do niej nie odniósł, a nie ma w zwyczaju rodziny królewskiej, aby zapraszać na święta teściów książąt.

 

W takim razie informacja o tym, że Meghan i Harry spędzą święta z królową Elżbietą II i księciem Filipem jest najbardziej prawdopodobnym bożonarodzeniowym scenariuszem! Czy się sprawdzi dowiemy się już wkrótce!

 

Doria Ragland, mama Meghan Markle

East News

Meghan Markle

Meghan Markle

 

Meghan Markle i księżna Kate z mężami

East News

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37