Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Karolina Malinowska na spacerze z synem Julianem
Party (21/2013)
Newsy

Malinowska na pierwszym spacerze z synem Julianem

Wiemy ile kosztował jej wózek

Karolina Malinowska niespełna dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą. Wraz z mężem Olivierem Janiakiem wychowuje trzech synów. Ponowne macierzyństwo bardzo cieszy byłą modelkę, gdyż w rozmowie z "Party Kids" wyznała, że każde kolejne dziecko zabiera rodziców w niezwykłą podróż do swojego świata.

W najnowszym numerze "Party" znalazło się pierwsze zdjęcie modnej mamy z jednego z pierwszych spacerów z synkiem Julianem. Karolina ubrana w elegancki kapelusz, prosty czarny płaszcz i sportowe buty pcha wózek.

Okazuje się, że najmłodsze dziecko Malinowskiej przemieszcza się w identycznym wózku, jaki sprawiła swojej córeczce Dorota Gardias (zobacz). Pojazd jest niezwykle stylowy i naszpikowany nowymi technologiami, w tym napędem elektrycznym. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, koszt wynosi 8 tysięcy złotych.

Jak widać gwiazdorskie mamy nie oszczędzają na swoich pociechach i w każdej sytuacji chcą zapewnić nie tylko komfort sobie, ale i dzieciom.

Zobacz: Malinowska nie skupia się tylko na macierzyństwie. Dostała własny program


(fot. Party 21/2013)

Karolina Malinowska pierwszy raz po ciąży na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha i Karolina Malinowska na Tous Spring Cocktail
Akpa
Newsy
Ciężarne Malinowska i Socha na imprezie tuż przed porodem
Ich ciążowe brzuszki są coraz większe

Wczoraj w Warszawie odbyła się impreza Tous Spring Coctail Party. Pojawiły się na niej celebrytki, które cenią sobie styl i są fankami mody. Przypomnijmy: Ikony stylu na Tous Spring Coctail Party Wśród nich wyróżniały się dwie przyszłe mamy - Małgorzata Socha i Karolina Malinowska . Obie panie dzielą już tylko tygodnie od porodu, ale nie oznacza to, że zaniedbują swoje gwiazdorskie obowiązki. Socha pojawiła się w długiej zielonej sukni, która mocno podkreślała jej duży ciążowy brzuszek i trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle promiennie. Malinowska postawiła zaś na asymetryczną czarno-białą kreację, która sprytnie ukrywała ciążowe krągłości. Zobaczcie, jak prezentowały się Małgorzata Socha i Karolina Malinowska na wczorajszej imprezie. Która lepiej wygląda w ciąży? Zobacz też Małgorzatę Sochę i Karolinę Malinowską oraz inne gwiazdy na imprezie Tous Spring Coctail Party:

Malinowska o trzecim dziecku i powrocie do formy po ciąży
ONS
Newsy
Malinowska nie skupia się tylko na macierzyństwie. Dostała własny program
A także otwiera portal i...

Karolina Malinowska niespełna dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą. Wraz z mężem Olivierem Janiakiem wychowuje trzech synów. Była modelka jednak nie zamierza siedzieć w domu i wychowywać dzieci. Myśli już intensywnie o powrocie do pracy. Zobacz: "Nie mam czasu zjeść, ani dospać" Magazyn "Party" informuje, że Karolina jest w trakcie negocjacji dotyczących regularnego udziału w pewnym programie jako eksperta w dziedzinie mody. Czyżby była modelka miała być jedną z gwiazd, która wystąpi w "Project Runway"? - Jesteśmy w trakcie ustalania wszystkich szczegółów, więc nie mogę nic zdradzić - tłumaczy Karolina w rozmowie z magazynem. Oprócz tego Malinowska już niedługo będzie miała własną rubrykę modową w jednej z gazet oraz wkrótce rusza ze swoim serwisem internetowym www.xxxy.pl. - Wkrótce otwieram portal dla rodziców i dzieci z nowym poglądem na rodzicielstwo i na to wszystko, co się z nim wiąże - mówi Malinowska w "Party". Modelka jednak nie zamierza być kolejną supernianią. Wszystko, co pojawi się na stronie będzie redagowane przez specjalistów. Przed Karoliną pracowite miesiące. Myślicie, że podoła nowym wyzwaniom? Zobacz: Malinowska wystawiła na sprzedaż unikatowe ubrania Karolina Malinowska pierwszy raz na salonach po urodzeniu trzeciego syna:

Karolina Malinowska, Dorota Gardias
ONS
Newsy
Karolina Malinowska została dziennikarką Party! Pierwszy wywiad? Z Dorotą Gardias!
Znamy szczegóły

Karolina Malinowska została dziennikarką! Modelka i blogerka będzie przeprowadzać wywiady z gwiazdami dla magazynu "Party". Na co dzień Karolina prowadzi własnego bloga, na którym z dużą dozą szczerości i dystansu opisuje swoje życie. Teraz ma okazję publikować na łamach "Party". Jak osoba doskonale znająca kulisy show-biznesu, idealnie sprawdzi się w roli dziennikarki, która namówi gwiazdy do  zwierzeń! Pierwsze wyzwanie? Rozmowa z pogodynką Dorotą Gardias, który można przeczytać w najnowszym numerze "Party". Obie panie przyjaźnią się od lat, więc czytając ten wywiad można odnieść wrażenie, że uczestniczy się w spotkaniu dwóch przyjaciółek. Nie zabrakło szczerych wyznań! O co Karolina Malinowska zapytała gwiazdę stacji TVN? Faceci, nieudane związki, samotne macierzyństwo - to tylko niektóre poruszone kwestie. Dorota Gardias o nieudanych związkach w wywiadzie Malinowskiej Karolina Malinowska zapytała Dorotę Gardias, jak podsumowuje swoje dotychczasowe życie miłosne. Na drodze ślicznej prezenterki nie brakowało trudnych chwil i nieudanych związków. Jak dziś ocenia jej Dorota? Czy uważa je za porażki, a może wręcz przeciwnie - wyciągnęła z nich naukę? Dla mnie związek między kobietą i mężczyzną jest czymś bardzo ważnym. Zbyt ważnym. Wina za jego koniec z reguły leży po obu stronach. Zawsze mi się wydawało, że trzeba być dla kogoś w stu procentach. Sądziłam, że jak będę tylko czekać w domu, stać przy garnkach, to będę super-partnerką. No bo przecież poświęcam wszystko... Dziś już wiem, że nie tędy droga. Bo prawda jest taka, że jako kobieta stajesz się wtedy nudna i przewidywalna. Zawsze się ograniczałam. Tak bardzo, że w pewnym momencie już było mało mnie we mnie. To nie może być atrakcyjne dla nikogo. I do tego wszystkiego przestajesz lubić siebie - wyznała szczerze Dorota Gardias. Ciekawi dalszego przebiegu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner