Małgorzata Rozenek schudła przez chorobę
ONS

Wiemy dlaczego Rozenek mocno schudła. To przez chorobę

Małgorzata Rozenek schudła przez chorobę
ONS

Małgorzata Rozenek jest w trakcie promocji nowego sezonu "Perfekcyjna Pani Domu". Niedawno pojawiła się na konferencji programu, gdzie zachwyciła swoją opalenizną i dobrym humorem. Gwiazda tryskała energią i opowiadała o rajskich wakacjach z Radosławem Majdanem. Zdradziła nam, co ją najbardziej zaskoczyło w dalekiej podróży. Przypomnijmy: Rozenek spędziła wakacje z Majdanem. Jedna rzecz bardzo ją zaskoczyła

Wiele osób zastanawia się, jaką dietę stosuje Perfekcyjna, by zachwycać tak szczupłą figurą. Okazuje się, że Rozenek ostatnio mocno schudła przez chorobę, a dokładniej - grypę żołądkową, z którą zmagała się przez ponad dwa tygodnie. Spadek wagi był tak duży, że nie dało się go nie zauważyć:

U mnie bardzo widać spadek wagi. Ostatnio też miałam taki moment, w którym wyglądałam dosyć szczupło, ale to była zasługa dwóch tygodni grypy żołądkowej, która panowała u nas w domu. Bardzo mnie bawiło – najpierw starszy syn, potem młodszy syn, a na sam koniec niestety ja i bardzo mnie wtedy bawiły pytania, jaką dietę stosujesz. Ja właśnie chudnę wtedy, kiedy nie ma czasu i nie mogę się sobą zająć, bo jak mam czas-tak jak na tych wakacjach – to nie chudnę - wyznała w '"Dzień Dobry TVN"


Jak widać, nawet w chorobie Perfekcyjna odnajduje plusy.

Zobacz: Rozenek ma szanse na karierę za granicą. Dostała zaskakujący list


Małgorzata Rozenek na konferencji "PPD":
 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11