Dom Małgorzaty Rozenek Dom Małgorzaty Rozenek Dom Małgorzaty Rozenek Dom Małgorzaty Rozenek
Dom Małgorzaty Rozenek
Instagram

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda TVN-u nie narzeka na brak przestrzeni czy brzydki widok za oknem. Prezenterka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami swojego domu. Wnętrza robią imponujące wrażenie, aż nie chce się wychodzić z mieszkania.

Zobaczcie jak mieszka Perfekcyjna Pani Domu. Czy w jej mieszkaniu panuje porządek?

1/4
Dom Małgorzaty Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek uwielbia szarości. Perfekcyjna Pani Domu preferuje nowoczesny styl, gdzie wnętrza są pełne światła. W jej salonie znajduje się olbrzymia kanapa dla całej rodziny, na którą ukochane buldogi gwiazdy oczywiście mogą wchodzić. Na ścianach wisi pełno obrazków np. koni. Oczywiście w mieszkaniu nie brakuje świeżych kwiatów.

2/4
Dom Małgorzaty Rozenek
Instagram

Małgorzata światło do domu wpuszcza też przez wielkie okna. Wieczorem gwiazda TVN-u zasłania je szarymi zasłonami. Z pewnością nikt nie podejrzy, co wieczorem dzieje się w środku. 

Zobacz także: The best of the best czyli wybieramy najlepszą stylizację z 4 ostatnich lat!

3/4
Dom Małgorzaty Rozenek
Instagram

W domu Rozenek-Majdan nie brakuje też książek. Spora biblioteczka znajduje się za łóżkiem, tak aby przed snem był łatwy dostęp do ciekawej lektury. Jak widzicie, psy mogą liczyć także na miejsce w łóżku Małgorzaty. Perfekcyjna Pani Domu ma kilka czworonogów, stąd z pewnością musi mieć wielkie łóżko! 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek