Okładka magazynu "Flesz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan
Party.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce "Flesza"! Trudny koniec ciąży 

Okładka magazynu "Flesz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan
Party.pl

Już w poniedziałek najnowsze wydanie magazynu "Flesz" dostępne w dwóch wersjach: tradycyjnej - papierowej (w punktach sprzedaży) oraz jako wydanie cyfrowe online. Co w nim przeczytamy? Znajdziemy wiele hitów.

Na okładce nowego "Flesza" Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław. Magazyn pisze o trudnym końcu ciąży gwiazdy. Bez lekarzy, na odludziu… Tuż przed porodem Małgorzata wydaje książkę o ciąży. Czy opisała ostatnie ciężkie chwile? Sprawdźcie w nowym "Fleszu".

Znajdziecie tam również wywiad z Blanka Lipińską, autorką nie tylko gorących, pełnych erotyzmu książek, ale też bohaterką chyba najgłośniejszego romansu tej wiosny. Czy pisarka myśli o wspólnym życiu z Baronem? Zobaczcie, co powiedziała magazynowi.

Co jeszcze? Magazyn sprawdza kim jest nowy partner Anny Muchy. Pokazuje też zdjęcia gwiazd z dzieciństwa! Dziś zna je każdy...

Jak na "Flesza" przystało znajdziecie tam również wiele inspiracji modowych. Magazyn pokazuje najciekawsze wyprzedaże nowych kolekcji, a wszystkie propozycje do 100 złotych! Zainteresowani?

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron razem podczas kwarantanny! Zdecydowali się na takie same... Zobaczcie! 

Okładka najnowszego magazynu "Flesz". Wersję online znajdziecie m.in. na hitsalonik.pl > KLIKNIJ TUTAJ!

Okładka magazynu "Flesz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan
Party.pl

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44