Małgorzata Rozenek została projektantką

To już chyba jakiś nowy trend wśród gwiazd. Kolejna popularna celebrytka, po Mai Sablewskiej, Alicji Janosz, Dodzie i Izabeli Trojanowskiej postanowiła zająć się projektowaniem ubrań. Tym razem jest to Małgorzata Rozenek, która od jesieni oficjalnie będzie gwiazdą stacji TVN.

Popularność zdobyta w "Perfekcyjnej Pani Domu" pomogła Małgorzacie zyskać ogromne zaufanie wśród tysięcy gospodyń domowych. Teraz, idąc za ciosem splendoru, gwiazda zaczęła projektować ubrania. Jak donosi FleszStyle.pl, zamiast nosić sukienki od polskich projektantów czy z zagranicznych butików, sama zaprojektowała własną kreację na prezentację jesiennej ramówki TVN.

Beżowa kreacja w stylu lat 50. idealnie komponowała się ze szpilkami w podobnym kolorze. Klasyczny krój uszlachetnił całość i musimy przyznać, że gwiazda prezentuje się w tej kreacji obłędnie. Proste, rozpuszczone włosy i delikatne akcesoria oraz makijaż sprawiły, że Rozenek wyglądała jak milion dolarów. Słowem: kochamy ten look!Zobacz więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek w sukience jej projektu z konferencji TVN:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48