Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020

Małgorzata Kożuchowska z hitowym płaszczu na wiosnę 2020. Ale to buty zrobiła na nas największe wrażenie!

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020

Małgorzata Kożuchowska i jej nowa stylizacja, w której zaprezentowała się w "Dzień Dobry TVN", stały się hitem ostatniego weekendu. Nic w tym dziwnego! Gwiazda znana m.in. z "Rodzinki.pl" czy "Drugiej szansy" postawiła na dwukolorowy look - szaro-czerwony, w której pierwsze skrzypce zagrał prosty szary płaszcz. Aktorka dobrała do niego szersze jasnoszare jeansy z podwiniętymi nogawkami oraz czerwony sweterek z bufiastymi rękawami. Całość została uzupełniona wyrazistymi dodatkami - czerwoną torebką Longchamp (ok. 4000 zł) oraz srebrnymi botkami na szpilce Isabel Marant (3219 zł).

Zobacz także: Trendy na wiosnę 2020. Płaszcz z H&M stał się hitem w kilka godzin!

Ten płaszcz Małgorzaty Kożuchowskiej to hit wiosny 2020

Szary płaszcz, na który zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska, to prawdziwy klasyk! Chodzi nie tylko o uniwersalny kolor (pasuje totalnie do wszystkiego!), ale i fason. Taka długość jest idealna na wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska w srebrnych botkach

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na czerwoną torebkę marki Longchamp. Ten model niestety nie należy do najtańszych - kosztuje ponad 4000 złotych.

Małgorzata Kożuchowska z czerwoną torebką Longchamp

Całość stylizacji (szary płaszcz, szare mom jeans, czerwony sweterek) została uzupełniona srebrnymi botkami na szpilce od Isabel Marant (3219 złotych) - to model Archenn. Odważnie!

Małgorzata Kożuchowska w srebrnych botkach

Tak wyglądała stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej w studiu "Dzień Dobry TVN".

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51