Małgorzata Kożuchowska w sukience w kwiaty Chaos
Instagram

Małgorzata Kożuchowska w bardzo krótkiej sukience za 1400 zł. Tę markę kochają polskie gwiazdy!

Małgorzata Kożuchowska w sukience w kwiaty Chaos
Instagram

Małgorzata Kożuchowska jest uważana w polskim show-biznesie za ikonę stylu. Zawsze wygląda elegancko i z klasą, a jej stylizacje z czerwonego dywanu czasem zapierają dech w piersiach. Gwiazda ostatnio zmieniła swoją fryzurę i widać, że zapuszcza włosy. Jej styl uległ też zmianie i Małgorzata Kożuchowska zaczęła wybierać coraz odważniejsze stylizacje. Jej ostatni wybór wywołał zachwyt wśród jej fanek. Sami spójrzcie na tę kreację!

Małgorzata Kożuchowska w bardzo krótkiej sukience!

Małgorzata Kożuchowska postanowiła przywitać się ze swoimi fanami na Instagramie i opublikowała zdjęcie, które wywołało zachwyt. Aktorka pozuje na nim w sukience w kwiaty na tle zielonego ogrodu. To piękna fotografia obok której trudno przejść obojętnie, szczególnie za sprawą zachwycającej sukienki. To propozycja z butiku Chaos by Marta Boliglova. To jedwabny model z dekoltem w kształcie litery "V", który wygląda obłędnie. Tylko spójrzcie!

Małgorzata Kożuchowska w sukience w kwiaty Chaos za  1800 zł
Instagram

Sukienka kosztuje 1400 zł i pochodzi z kolekcji Chaos jesień-zima 2019. Ubrania tej polskiej marki pokochało wiele polskich gwiazd. Niedawno w podobnym modelu zaprezentowała się wokalistka zespołu Xxanaxx Klaudia Szafrańska, która niedawno wzięła ślub z Józefem Pawłowskim oraz Sandra Kubicka. 

Podobaj Wam się propozycje marki Choas?

Gwiazdy w sukienkach Chaos
Instagram

 

Widać, że Małgorzata Kożuchowska już od jakiegoś czasu zmienia swój styl!

Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura

 

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09