East News

Nie żyje syn Filipa Chajzera. Tysiące ludzi wspiera dziennikarza

East News

W niedzielę na swoim profilu na Facebooku Filip Chajzer poinformował o tragicznej śmierci swojego 10-letniego syna Maksa. Chłopiec zginął w czwartek w wypadku samochodowym pod Płońskiem. Autor prowadzone było przez teścia Filipa Chajzera. Samochód niespodziewanie uderzył w naczepę tira, stojącego na poboczu drogi. Chłopiec zginął na miejscu. Jego dziadek trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny. Informowaliśmy już o tym tutaj: Tragedia Filipa Chajzera. Nie żyje jego 10-letni syn Maks

Fani Filipa wpisują pod postem dziennikarza kondolencje i wyrazy współczucia. Pod postem z tą smutną informacją pojawiło się już ponad pięć tysięcy komentarzy, pełnych ciepłych słów i zapewnień o wsparciu. Oto niektóre z nich:


Nie ma słów, którymi można by złagodzić Twoje cierpienie... Myślę, że słowa, "jesteśmy tu, czekamy gdy tylko będziesz nas potrzebował i chciał naszej obecności, daj znać...! "

Musisz odzyskać sens życia dla małego jestem pewna, że jest tam gdzieś u góry patrzy i nie chce żebyś się załamywał, zrób to dla niego, żyj dalej spełniaj marzenia i musisz pamiętać ze zawsze będzie z Tobą we wspomnieniach i w serduszku zawsze będzie czuwał mały aniołek.

Brak słów nie wyobrażam sobie nawet jak co... szczerze współczuję ja i moja rodzina. Myślami jesteśmy z Tobą.

Serce pęka. ... Filip, nie mam nawet słów. Jestem matką i nie jestem w stanie wyobrazić sobie bólu jaki przeżywasz. .. wszyscy jesteśmy z Tobą. ...

Maksymilian był jedynym synem Filipa i Julii Chajzerów. Wiele osób w komentarzach zapewnia, że modli się za całą rodzinę.


Zobacz na Polki.pl: Zygmunt Chajzer - kawałek prawdy o sobie

 

  

 

Więcej na temat Filip Chajzer Maks Chajzer
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09