Maja Hyży, Grzegorz Hyży
ons.pl

TYLKO U NAS: Maja i Grzegorz Hyży zawarli ugodę! Koniec medialnych przepychanek?

Maja Hyży, Grzegorz Hyży
ons.pl

Maja i Grzegorz Hyży podpisali ugodę! Byli małżonkowie w końcu się pogodzili, oczywiście za pośrednictwem prawników. Maja Hyży żaliła się ostatnio w mediach, że ma problemy finansowe, ale teraz wygląda na to, że kryzys został zażegnany.

 

Jakiś czas temu Maja zaatakowała w wywiadzie swojego byłego męża, zarzucając mu zbyt małe zainteresowanie jego dziećmi. Początkująca piosenkarka narzekała także, że Grzegorz zbyt mało daje pieniędzy na swoich synów. Wybuchła afera, w której głos zabrała nawet druga żona artysty - Agnieszka Hyży, zapowiadając sprawę w sądzie. Jak się dowiedzieliśmy, nic takiego nie będzie miało miejsca, ponieważ sprawa zakończyła się polubownie:

Maja i Grzeogrz Hyży zawarli ugodę

Pod koniec października spotkali się ich pełnomocnicy i zawarli ugodę. Wszystko, co działo się podczas tego spotkania jest tajne. Żadna ze stron nie będzie już rozmawiać z mediami o ich życiu osobistym. Spór zakończył się polubownie - zdradziła nam osoba z otoczenia Mai i Grzegorza.

Szczegóły ugody nie są znane. Jak się dowiedzieliśmy, ugoda zawierała zapis o obustronnej dyskrecji. Dla dobra swoich dzieci, byli małżonkowie podpisali klauzulę poufności, która ma chronić chłopców przed nieprzyjemnymi konsekwencjami rozstania rodziców. Obojgu zależy na dzieciach, dlatego w tej kwestii Maja i Grzegorz postanowili się porozumieć.

 

Maja Hyży podpisała ugodę ze swoim byłym mężem Grzegorzem

 

Maja Hyży w spódnicy z piórami
ONS

 

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży, druga żona artysty

 

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na gali Fryderyki 2015

 

 

 

 

 

Więcej na temat Grzegorz Hyży Maja Hyży
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48