Maja Hyży wyprawiła baby shower

Maja Hyży wyprawiła baby shower. Wokalistka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą! 

Maja Hyży wyprawiła baby shower

Maja Hyży w gronie najbliższych przyjaciółek i koleżanek bawiła się na baby shower. Wokalistka już wkrótce zostanie mamą i właśnie z tej okazji wyprawiła wielkie przyjęcie. Na imprezie Maja Hyży zachwycała swoim wyglądem- artystka zaprezentowała się w długiej, asymetrycznej sukni w kwiatowy wzór. Maja Hyży ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Spójrzcie tylko na zdjęcia z baby shower.

Maja Hyży na baby shower

Maja Hyży ma dwóch synów z poprzedniego związku, a już za kilka tygodni urodzi trzecie dziecko. Wokalistka w rozmowie z portalem plejada.pl zdradziła ostatnio, że maleństwo przyjdzie na świat już w lipcu. Wiadomo, że Maja Hyży urodzi córeczkę! Artystka nie ukrywa, że urodzi poprzez cesarskie cięcie. 

U mnie poród jest zaplanowany, będzie cesarka. To będzie w lipcu. Fajnie, nie czekam na objawy porodu, kładę się do szpitala i dzidzia będzie ze mną- przyznała w rozmowie z plajada.pl. 

Zanim jednak dziewczynka pojawi się na świecie piosenkarka znalazła czas na spotkanie z przyjaciółkami i świętowanie baby shower! Na imprezie pojawiły się m.in. aktorki Agnieszka Mrozińska i Kamila Kamińska. 

Zobaczcie, jak na baby shower bawiła się Maja Hyży. Jak prezentowała się przyszła mama? Podoba się Wam jej look? Spójrzcie na duży brzuszek wokalistki- widać, że narodziny córeczki zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. 

Zobacz także: Maja Hyży jest w ciąży! Kim jest jej partner? Zobaczcie zdjęcia!

Maja Hyży wyprawiła baby shower.

Maja Hyży wyprawiła baby shower

Przyjaciółki przygotowały dla przyszłej mamy i dziecka sporo prezentów.

Maja Hyży wyprawiła baby shower

Na imprezie pojawiły się przyjaciółki wokalistki.

Maja Hyży wyprawiła baby shower

 

Więcej na temat Maja Hyży
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59