Maja Bohosiewicz pokazała brzuch Maja Bohosiewicz pokazała brzuch Maja Bohosiewicz w bikini Maja Bohosiewicz leży Maja Bohosiewicz robi selfie
Maja Bohosiewicz pokazała brzuch
Instagram
Maja chwali się zdjęciami z wakacji!
1/6
Maja Bohosiewicz pokazała brzuch
Instagram

Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie płaskiego brzucha! Aktorka w towarzystwie partnera i synka od kilku dni wypoczywa na Malediwach, a jej fani na Instagramie mogą podziwiać piękne zdjęcia z jej rajskich wakacji. Maja Bohosiewicz do tej pory pokazywała zdjęcia, na których nie chwaliła się swoją zgrabną figurą, teraz jednak gwiazda wstawiła do sieci nową fotkę, na której prezentuje się w całej okazałości. Według wciąż niepotwierdzonych informacji Maja Bohosiewicz spodziewa się drugiego dziecka, ale na nowych zdjęciach ciężko dopatrzyć się ciążowych krągłości. Podobnie zresztą było w przypadku pierwszej ciąży aktorki, nawet w 5 miesiącu ciąży Maja mogła pochwalić się praktycznie płaskim brzuchem. Jak aktorka prezentuje się teraz w kostiumie kąpielowym? Spójrzcie tylko na jej płaski i umięśniony brzuszek! Ależ ona ma figurę! Fani Mai Bohosiewicz są zachwyceni jej wyglądem. 

Boże jaki piękny brzuch!!!!! Ale Ci zazdroszczę!

Ale figura!

Jesteś taka piękna!!!- pisali internauci. 

Zobaczcie ZDJĘCIE Mai Bohosiewicz! Zapraszamy do naszej galerii! 

 

Zobacz także: [FILM] 5 MINUT: TRENING NA BRZUCH

 

 

2/6
Maja Bohosiewicz pokazała brzuch
Instagram

Maja Bohosiewicz zachwyca swoją figurą. Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko w czerwcu 2016 roku, ale bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Pomogła jej w tym specjalna dieta, o której nam opowiedziała.

Zobacz: Jak Maja Bohosiewicz schudła po ciąży? Aktorka zdradziła nam swój sekret! Jaką dietę stosuje?

3/6
Maja Bohosiewicz w bikini
4/6
Maja Bohosiewicz leży
5/6
Maja Bohosiewicz robi selfie
6/6
Dziewczyna w kostiumie kąpielowym
Więcej na temat Maja Bohosiewicz