Małgorzata Rozenek o wychowaniu dzieci
youtube/DDTVN

Małgorzata Rozenek uchodzi za idealną matkę. Paparazzi często przyłapują ją na wspólnym spędzaniu czasu z dziećmi. Gwiazda poświęca swoim pociechom każdą wolną chwilę. W ostatnim czasie w wychowanie synów Rozenek włączył się także jej aktualny partner Radosław Majdan.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosłam Majdan odwożą jej synów do szkoły

Gwiazda TVN-u została zaproszona do dzisiejszego odcinka "Dzień dobry TVN" jako ekspert w temacie "Wychowanie bez kar i nagród". Zapytana przez prowadzącego o swoje zdanie na temat takiego wychowania odpowiedziała:

Nie rozumiem takiej koncepcji. Wychowywać bez kar i nagród to znaczy jak? Dziecko potrzebuje jasnej oceny czy zrobiło coś dobrze czy źle. 


Prowadzący chcieli dowiedzieć się czy ktoś tak perfekcyjny jak ona stosuje w domu system kar i czy kara swoich synów.

Staram się ich nie karać, tylko dawać jasny sygnał, czy robią coś dobrze czy źle.


Dyskusja zeszła również do tematu szkoły i ocen. W tej kwestii Rozenek ma jasne zasady, trzeba przyznać dość kontrowersyjne:

Mam bardzo duży szacunek dla autorytetów, jeśli nauczyciele są mądrzy, a szkoła dobra to trzeba poważnie podchodzić do ocen. (...) Zawsze trzeba stanąć po stronie dziecka, nawet jeśli nauczyciel ma rację. Moim obowiązkiem jako matki jest stać po stronie dziecka.


Zgadzacie się z opinią "Perfekcyjnej Pani Domu"?

Zobacz: Rozenek i Majdan przyłapani na soczystym pocałunku. To zdjęcie mówi wszystkoMałgorzata Rozenek na zakupach z dziećmi: