Małgorzata Rozenek o postanowieniach noworocznych
ONS

Rozenek zdradziła swoje postanowienia noworoczne. Przy okazji podsumowała miniony rok

Małgorzata Rozenek o postanowieniach noworocznych
ONS

Początek nowego roku to zawsze czas postanowień i założeń na najbliższy okres. Gwiazdy również decydują się, że sporządzą listę rzeczy, które muszą poprawić lub zrealizować na przestrzeni następnych dwunastu miesięcy. Znajdą się jednak także takie, które nie muszą stawiać sobie takich celów, ponieważ są konsekwentne cały rok, nie tylko 1 stycznia. Zobacz: Postanowienia noworoczne gwiazd. Jedne chcą rewolucji, inne boją się zmian

Do takich gwiazd należy również Małgorzata Rozenek, która jest bardzo zdyscyplinowana na co dzień. Gwiazda nie lubi sporządzać listy postanowień noworocznych, a wszystkie cele realizuje na bieżąco. Jest bardzo dumna z tego, że nie marnuje czasu i spełnia się zawodowo. W rozmowie ze stacją TVN przyznała, że cieszy się z tego, że w ciągu roku nie zmarnowała ani godziny tylko prężnie działała na różnych polach:

Ja nie robię nigdy postanowień noworocznych. Jestem przeciwnikiem postanowień noworocznych. Chcesz coś zrobić zrób to od dzisiaj albo od jutra. Nie rób tego od jakiejś określonej daty. Ja zawsze chcę, żeby każdy mój kolejny rok był lepszy niż ten poprzedni i żebym nie czuła, że zmarnowałam chociaż jeden dzień. I w tym roku zdecydowanie nie zmarnowałam nawet godziny.

Zgadzacie się?

Zobacz: Rozenek rezygnuje z oficjalnych wyjść. Wszystko przez rodzinę
 
 

Rozenek na premierze płynu:

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11