Małgorzata Rozenek o "Piekielnym hotelu"
ONS

Nowy program Rozenek wzbudza wiele emocji. Gwiazda zdradziła, co działo się na planie

Małgorzata Rozenek o "Piekielnym hotelu"
ONS

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu pracuje na planie "Piekielnego hotelu", który zadebiutuje wiosną na antenie TVN. Podczas konferencji TVN gwiazda długo plotkowała z Magdą Gessler, która przeprowadza "Kuchenne rewolucj". Istnieje szansa, że panie połączą siły i być może zobaczymy je we wspólnym projekcie. Zobacz: Gessler i Rozenek połączą siły. Znamy plany obu gwiazd TVN

Nie jest tajemnicą, że Rozenek z przyjemnością prowadziła "Perfekcyjną Panią Domu", ale miała ochotę na inne wyzwanie. Taka okazja właśnie się nadarzyła, a "Piekielny hotel" jest formatem, w którym gwiazda może pokazać się z innej strony. W najnowszym "Party" wyznała, co było standardem w hotelach, które odwiedzała i jakie miała przygody. Teraz podchodzi do tego z uśmiechem:

Standardem jest to, że gdy zamykam drzwi do hotelowego pokoju, ze ścian spadają obrazki. W jednym z hoteli weszłam do kabiny prysznicowej, żeby zobaczyć, czy jest ona wystarczająco duża. Zasunęłam drzwi i... już nie mogłam z niej wyjść, bo drzwi się zatrzasnęły. Chwilę trwało, zanim się wydostałam.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Złośliwości Rozenek i Szulim na ściance. Dogryzły sobie w kwestii partnerów
 

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN 2015


Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN 2015

 

Rozenek i Majdan na ramówce TVN:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39