Herde na okładce Wprost
Newsy

Herde i oszukane gwiazdy na okładce "Wprost". Tygodnik ujawni nowe szczegóły wielkiej afery

Tygodnik zdradza nowe szczegóły afery

Ostatni tydzień to prawdziwy festiwal doniesień w sprawie Małgorzaty Herde. Została ona zwolniona przez wszystkie prowadzone przez siebie gwiazdy w ciągu zaledwie kilku dni, z jej usług zrezygnowało też Biuro Miss Polonia. Oficjalnie żadna ze stron nie podała powodów takich nieoczekiwanych decyzji, ale w kuluarach aż huczy od plotek. Przypomnijmy: Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde

To musiało się tak skończyć. Małgorzata Herde trafiła właśnie na okładkę najnowszego numeru tygodnika "Wprost". Razem z nią trafiły Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska, które jeśli wierzyć doniesieniom mediów, zostały oszukane przez byłą menadżerkę na ogromne wręcz pieniądze. Tygodnik postanowił bliżej przyjrzeć się tej sprawie, możemy się więc spodziewać kolejnych szokujących szczegółów.

Tak prezentuje się pierwsza okładka Herde w karierze. Może być z siebie dumna?

Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej


Małgorzata Herde na okładce Wprost

Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Kulisy rozstania Kwaśniewskiej i Herde. Here okradła Kwaśniewską
ONS
Newsy
Tabloid ujawnia kulisy rozstania Herde i Kwaśniewskiej. Poszło o grube pieniądze
Szokujące oskarżenia pod adresem menadżerki

Od niedzieli tematem numer jeden w polskim show-biznesie jest osoba Małgorzaty Herde . Z menadżerką umowy niemal jednocześnie rozwiązały prawie wszystkie współpracujące z nią gwiazdy. Żadna z nich nie zdradziła oficjalnie powodów rozstania, ale w kuluarach aż huczy od plotek. Przypomnijmy: Szok! Malinowska też zwolniła Herde. Mamy jej oświadczenie Nieco więcej światła na tę sprawę rzuciła wczoraj wypowiedź Karoliny Korwin Piotrowskiej , która na swoim Facebooku oznajmiła, że rozstanie Herde z gwiazdami na podłoże finansowe. Zasugerowała nawet, że mogło dojść do... złamania "siódmego przykazania". Zobacz: Korwin zdradza kulisy odejścia gwiazd od Herde Dziś z kolei sprawą zajął się dział Polityka gazety "Fakt". Dziennikarze tabloidu idą jednak o krok dalej i wysuwają pod adresem Małgorzaty Herde bardzo poważne oskarżenia. Jak donosi dziennik, według nieoficjalnych informacji Herde miała ukraść Aleksandrze Kwaśniewskiej aż 250 tysięcy złotych! Słowo "ukraść" jest tutaj kluczowe, bowiem żadne media do tej pory nie pisały o sprawie menadżerki używając tak mocnego języka. Myślicie, że Małgorzata Herde powinna ustosunkować się do tak sensacyjnych oskarżeń? Zobacz: Aż 6 gwiazd zwolniło menadżerkę. Herbuś to był tylko początek   Małgorzata Herde z byłymi podopiecznymi:

Kuba Wojewódzki komentuje skandal z Małgorzatą Herde
ONS
Newsy
Wojewódzki zabrał głos w sprawie afery z Herde. Sugeruje, że...
Kuba zna kulisy tej sprawy?

Choć sam jest bohaterem skandalu - afera Kuby Wojewódzkiego z Newsweekiem nadal stanowi jeden z najgorętszych tematów w polskim show biznesie, gwiazdor postanowił wypowiedzieć się na temat innej, równie kontrowersyjnej. Dziennikarz TVN zabrał głos i odniósł się do ostatnich wydarzeń związanych z Małgorzatą Herde i jej klientkami. Zobacz:  Edyta Herbuś zwolniła menadżerkę. A tak się kiedyś przyjaźniły Przypomnijmy - menadżerka gwiazd została w jednym czasie zwolniona przez prawie wszystkie swoje gwiazdy. Zaczęło się od Edyty Herbuś , z jej usług zrezygnowały także Ola Kwaśniewska , Paulina Krupińska czy Karolina Malinowska . Tabloidy zaczęły oskarżać Herde o poważne nadużycia finansowe względem swoich podopiecznych. Ta jednak nabrała wody w usta, nie komentując sprawy, zaś prasa może kontaktować się z nią tylko za pośrednictwem prawników. O głośnej sprawie wypowiedziała się m.in. Karolina Korwin Piotrkowska . Zobacz:  Korwin poniża oszukane gwiazdy i komentuje aferę z Herde: Rada dla królewien jest jedna Kuba Wojewódzki skomentował aferę w swojej rubryce Mea pulpa w "Polityce". Dziennikarz wyjątkowo jednak nie obśmiewa samej zainteresowanej, a sugeruje, że doniesienia mediów nie pokrywają się z rzeczywistością, bo nie opierają się na żadnych konkretnych faktach czy wypowiedziach. To afera salonowa na miarę stołecznych salonów. Czyli raczej średnia. Małgorzata Herde, była menedżerka m.in. Edyty Herbuś, Oli Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej czy Pauliny Krupińskiej, z dnia na dzień została przez nie zwolniona. Media szybko przeprowadziły śledztwo i opierając się na tym, że nikt nic nie wie oraz nikt nic nie mówi, wydały wyrok. Kiedyś to się nazywało proces pokazowy, teraz to się nazywa show-biznes. Czyżby Wojewódzki bronił menadżerki, pisząc, że to za wcześnie na tak...

Korwin o rozstaniu Herde z gwiazdami
ONS
Newsy
Korwin poniża oszukane gwiazdy i komentuje aferę z Herde: Rada dla królewien jest jedna
Karolina ostro o Herde i jej podopiecznych

Medialny serial z Małgorzatą Herde zdaje się nie mieć końca. Oszukane przez nią gwiazdy na razie nie podejmują żadnych kroków, by skierować sprawę do sądu, a tabloidy ujawniają kolejne szczegóły tego, jak wyglądał profesjonalizm w wykonaniu byłej już menadżerki. Przypomnijmy: Herde oszukała jeszcze jedną gwiazdę. Co zabrała tym razem? O aferze postanowiła ponownie wypowiedzieć się Karolina Korwin Piotrowska , która śledzi ją od momentu oficjalnej informacji o zwolnieniu Herde przez pierwszą z gwiazd. Początkowo Korwin czuła jakąś nić sympatii do oszukanych celebrytek, ale po kilku tygodniach zmieniła nieco ton. W najnowszym felietonie napisanym dla "Grazii" Karolina wyśmiewa Edytę Herbuś oraz Aleksandrę Kwaśniewską i fakt, że jej zdaniem tak łatwo dały się oszukać przebiegłej menadżerce.   Afera to smutna, ale prawdziwa i mówi wszystko o pokusach, ludziach tworzących szołbiznes i zasadach, jakie tu panują. Hasło "ładna, ale głupia" zyskało nowy wymiar... Królewny, które do tej pory samodzielnie nie myślały, mają zgryz, co robić dalej (...) Rada dla królewien jest jedna: prawnicy, cisza i praca. Za realne pieniądze, a nie stawki z sufitu. Ale obawiam się, że niedługo w jednej z gazet któraś upadła królewna opowie "tylko u nas" swą historię. Potem ktoś zrobi o tym film, ale trudno będzie uwierzyć, że ludzie są tacy głupi. I sprytni. A to przecież tak bardzo ludzka historia... - czytamy w felietonie Korwin. Herbuś i Kwaśniewska wydały tylko jedno oświadczenie w tej sprawie i póki co rzeczywiście milczą. Powinny zabrać głos w tej sprawie? Zobacz: Herde sprytnie to wykombinowała. Kiedy Herbuś pytała o pieniądze, słyszała, że... Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner