Córka Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek wraca do polityki? Dostała nową ważną funkcję!

Córka Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek po przegranej w wyborach prezydenckich wróciła do pisania o historii sztuki, ale chyba nie z na długo? Magdalena Ogórek zamieściła wpis na swoim Facebooku, z którego wynika, że została szefową sztabu wyborczego!

Zostałam szefową sztabu wyborczego. "Mamo, czy możesz zrobić mi na piątek ulotki, bo kandyduję do samorządu szkolnego" - czytamy na Facebooku Magdaleny Ogórek.

Poprosiła o to Magdę Ogórek jej córka. Niedaleko pada jabłko od jabłoni córka Magdaleny Ogórek, również Magda ma 11 lat i widać, że odziedziczyła po mamcie predyspozycje do działania w organizacjach. Zaczyna się od samorządu szkolnego, a może skończyć na urzędzie premiera :). Ciekawe czy córka Ogórek w przyszłości również chciałaby zostać politykiem jak mama? Mała Magda jest córką Ogórek i Piotra Mochnaczewskiego.

Córkę wychowuję w duchu śląskości – powiedziała Magda Ogórek w 2011 roku, kiedy walczyła o głosy Ślązaków. – W Rybniku się urodziłam, z nim jestem głęboko związana i dlatego wszystkie tradycje, które będę przekazywała córce, będą tradycjami śląskimi. Jedną z pierwszych książek, jakie kupiłam córce, były "Bery i bojki śląskie" Gustawa Morcinka.

Zobacz także: Magdalena Ogórek z córką. Jaka ona duża! ZDJĘCIA

 

Magdalena Ogórek często jest widywana z córką na zakupach w galeriach handlowych?

Magdalena Ogórek w czarnym swetrze w groszki

Magdalena Ogórek na razie samotnie wychowuje córkę, bo choć nadal jest żoną Piotra Mochnaczewskiego to nie mieszkają razem.

Magdalena Ogórek z zakupami

Magdalena Ogórek niedawno była łączona z Bartoszem Węglarczykiem, ale podobno ostatnio para się rozstała.

Bartosz Węglarczyk całuje rękę Magdalenie Ogórek

Więcej na temat dzieci gwiazd Magdalena Ogórek
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04