Magda Gessler będzie krawcową
ONS
Newsy

Gessler planuje nowy biznes. Tym razem związany z modą

Jaki ma plan?

Magda Gessler niedawno udzieliła szczerego wywiadu dla Vivy! razem z ojcem. Nie jest tajemnicą, że restauratorka ma na swoim koncie wiele związków, ale w rozmowie obwiniła za to jedną osobę. Zobacz: Gessler ma na swoim koncie wiele związków. Obwinia o to jedną osobę

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" chce teraz wprowadzić w swoim życiu pewne zmiany. Gessler rozmyśla nad kolejnym biznesem, który nie do końca będzie związany z branżą gastronomiczną. Teraz restauratorka zajmie się także modą, a wszystko zaczęło się od tego, że zaczęła sama dla siebie projektować sukienki. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" przyznała, że marzy o tym, aby pojawiły się one w sklepach:

Marzę o tym. I mam nadzieję, że marzenie niedługo się spełni. Chciałabym kiedyś otworzyć butik, nie tylko z ubraniami, ale także z różnymi dodatkami i akcesoriami. Chcę tworzyć rzeczy piękne i kolorowe, oczywiście według własnego gustu, ale jednocześnie takie, żeby mogły służyć innym. 

Wróżycie jej sukces w tej branży?

Zobacz na Polki.pl: Córka Magdy Gessler na salonach w BARDZO krótkiej sukience
 

Magda Gessler na wiosennej ramówce TVN 2015


Magda Gessler przyjaźni się z królową Zofią
Newsy
Gessler chwali się znajomościami: Piszę z królową Hiszpanii
Zna też Halle Berry i inne światowe gwiazdy. Które?

Magda Gessler dzięki swojej temperamentnej osobowości jest aktualnie jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Warszawska restauratorka swoją medialną karierę zawdzięcza programowi "Kuchenne rewolucje". Jednak gwiazda już od czasów swojej młodości spędzonej w Hiszpanii obracała się w mocno prestiżowym towarzystwie . Sukces był jej więc bez wątpienia pisany. W najnowszym numerze dwutygodnika "Gala" Gessler wspomina dotychczasowe sukcesy i zdradza wiele sekretów ze swojego życia. Restauratorka może pochwalić się m. in. dobrą znajomością z Felipe Gonzalezem , byłym premierem Hiszpanii, który w latach 80-tych i 90-tych zrobił dla kraju wiele dobrego i był przeciwnikiem komunistycznego reżimu. - Byłam po stronie wolności i przyszłego prezydenta Felipe Gonzaleza, który stał się przyjacielem naszej rodziny ,  zwłaszcza mojego świętej pamięci męża. Zjedliśmy razem wiele kolacji i od gotowania dla niego zaczęło się moje gotowanie... - wyznała restauratorka. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" w dalszej części rozmowy przyznała, że już od dzieciństwa w jej otoczeniu znajdowali się ludzie sukcesu , którzy w jakiś sposób wpłynęli na jej późniejsze życie. Wśród nich m.in. królowa Hiszpanii Zofia Grecka , z którą Magda utrzymuje stały kontakt e-mailowy. - Od dziecka miałam kontakt z ludźmi, którzy osiągnęli wszystko. Z ludźmi, którzy są znani, rozpoznawani i są historią tego świata, jak Fidel Castro. Król Hiszpanii Juan Carlos, kiedy już zasiadł na tronie, był przyjacielem mojego męża. Królowa Zofia pisze do mnie w miarę regularnie. Roman Polański odwiedzał moją restaurację. Lubiłam z nim rozmawiać, jest bardzo ciekawym człowiekiem. Halle Berry ucałowała moją rękę za kaczkę. Jadły u mnie Catherine Deneuve i Wisława Szymborska. Ryszard Kapuściński był moim ojcem chrzestnym i on jako pierwszy kupił mój obraz na wystawie...

Newsy
Wiemy co Maga Gessler lubi robić rano w łóżku! I z kim...
Wiemy co Maga Gessler lubi robić rano w łóżku! I z kim...

W najnowszym magazynie "Party" przeczytacie szczery wywiad z Magdą Gessler! Restauratorka zdradziła w nim wiele szczegółów na temat swojego życia prywatnego. I... zaskoczyła nas tym, jak spędza poranki ze swoim partnerem, znanym chirurgiem Waldemarem Kozerawskim. Czy zdradzi pani, co podaje na śniadanie do łóżka swojemu mężczyźnie? – Odwrotnie, to mężczyzna ma mi podawać śniadanie do łóżka! Waldemar serwuje ananasa, sok pomarańczowy, świeżego łososia i jajko na miękko, idealnie ugotowane, trzyminutowe - powiedziała Party Magda Gessler.   Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są razem bardzo szczęśliwi, chociaż są w związku na odległość.   Niedługo Magda Gessler wybiera się na urlop z ukochanym. Jedziemy na dwa tygodnie do domu nad jeziorami w Kanadzie. Jak co roku dołączają do nas nasze dzieci, Waldemara i moje, ze swoimi narzeczonymi. Zawsze spotyka się tam dwanaście osób, dla wszystkich gotuje moja córka Lara, której teraz pomoże też mój syn Tadeusz - cieszy się Magda Gessler w rozmowie z "Party".   Co jeszcze planuje w najbliższym czasie ulubiona restauratorka Polaków? Przeczytasz w najnowszym "Party".

Magda Gessler jest zakochana
ONS
Newsy
Co łączy Magdę Gessler z Madonną, a co z Sharon Stone?
Co łączy Magdę Gessler z Madonną, a co z Sharon Stone?

Magda Gessler zna Madonnę i Sharon Stone! Znana polska restauratorka, która w Polsce, dzięki udziałowi w licznym programach telewizyjnych o tematyce kulinarnej, sama zyskała status gwiazdy, zdradziła, że ma wiele ciekawych kontaktów w show-biznesie. Wśród znajomych gospodyni "Kuchennych rewolucji" są nie tylko polskie znane osobistości, lecz także gwiazdy światowego formatu. Magda Gessler wskazała naprawdę gorące nazwiska, które zaskoczyły nawet nas! Znamy się z Madonną. Obie bywamy w centrum kabały. Tam się widujemy. Sharon Stone natomiast była gościem moich restauracji. Była w Fukierze. Wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Piszemy do siebie. Spotykamy się, kiedy jestem poza granicami Polski. Może przyjaźń to za duże słowo, ale znamy się dobrze! - zdradziła Magda Gessler w wywiadzie dla "Super Expressu". Wow! Zazdrościmy znajomych. ;)   Zobacz też: Magda Gessler wyznaje miłość na Facebooku! Kto zdobył serce gwiazdy TVN?   Magda Gessler ma wiele kontaktów w show-biznesie.     Restauratorka spotyka się m.in. z Madonną.     Magda Gessler ma również kontakt z Sharon Stone.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner