Magda Gessler na okładce "Viva! ze smakiem"
Edipresse Polska S.A.

Do Wigilii coraz bliżej. W sklepach zaroiło się już od bożonarodzeniowych ozdób, czekoladowych mikołajów, a na ulicach miast wyrastają świetlne iluminacje. Świąteczny nastrój można poczuć także przeglądając kolorowe magazyny, które prześcigają się już w okładkach skąpanych w czerwieni i zieleni.

Od jutra w kioskach znajdziecie specjalny numer magazynu "Viva! ze smakiem". Na jego okładce pojawiła się Magda Gessler w czerwonej kreacji i z łyżeczką w ustach. Na zdjęciu widzimy również owoce granatu, które śmiało mogą stać się oryginalną ozdobą świątecznego stołu, gdyż przypominają choinkowe bombki. Zobacz: Co Gessler ugotuje na święta?

W środku magazynu najpopularniejsza polska restauratorka zdradza swoje przepisy na najsmakowitsze wigilijne potrawy. Ponadto o swoich ulubionych świątecznych daniach opowiadają Małgorzata Kożuchowska, Kayah i Joanna Koroniewska, a Jolanta Kwaśniewska wspomina ostatnie Boże Narodzenie przed narodzeniem córki Aleksandry.

Magazyn "Viva! ze smakiem" od jutra w kioskach za jedyne 5,99 złotych.

Przypomnijmy, że w sprzedaży jest również regularny numer magazynu "Viva!", w którym również znajdziecie wywiad z Magdą. Zobacz: Gessler ma żal do prezydenta

Magda Gessler chwali się wakacjami z narzeczonym: