W ostatnim czasie wszystkie oczy skierowane są w stronę Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Wszystko za sprawą ich głośnego rozstania. O jego skutkach na własnej skórze przekonała się influencerka, która właśnie została zaatakowana przez jednego z internautów. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Reklama

Maffashion zaatakowana w sieci, poszło o rozstanie z Fabijańskim

Sebastian Fabijański i Maffashion od dłuższego czasu tworzyli medialny związek. Para doczekała się nawet wspólnego dziecka. Jednak rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego nie było dużym zaskoczeniem dla fanów tej dwójki - już od jakiegoś czasu mówiono o kryzysie pary, którego nie uratowała nawet terapia. Jednak kiedy Maffashion potwierdziła, że jej związek z Sebastianem Fabijańskim to już przeszłość, w Internecie zrobiło się naprawdę gorąco. Influencerka mogła liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich fanów, za co serdecznie podziękowała. Nie wszyscy jednak wykazali się empatią. Jeden z obserwujących zarzucił jej, że to, co dzieje się w jej życiu, to karma:

- O życiu wszystkich się wyrażać pani potrafi i krytykować, a o swoje zadbać nie potrafi. O innych łatwo się mówi, teraz wróciło

WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Andrzej Zbraniecki/East News

Zobacz także: Maffashion otrzymuje wsparcie po oświadczeniu Sebastiana Fabijańskiego: "Nie zasłużyłaś na to"

Uszczypliwy obserwujący stwierdził, że komentowanie prywatnego życia innych par jest nie na miejscu. Warto przypomnieć, że w przeszłości Maffashion okazała wsparcie i napisała kilka publicznych słów otuchy w stronę Joanny Opozdy oraz Magdaleny Stępień, podczas gdy te przeżywały swoje rozstania. Pomimo tego blogerka modowa odpowiedziała internaucie w następujący sposób:

- Nie przypominam sobie, abym o wszystkich się wyrażała

Jan Bielecki/East News

Zobacz także: Sebastian Fabijański kończy 35 lat. Życie nie zawsze rozpieszczało aktora

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że poza tym wyjątkiem, po wymownym InstaStory Maffashion, na jej profilu przeważały głównie słowa wsparcia, napływające od fanów. Wszystko jednak wskazuje na to, że Maffashion nie zamierza już zabierać głosu w tej kwestii - wyraźnie zaznaczyła, że wydaje pierwsze i ostatnie oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz także
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama