Kompleksy Maffashion

Maffashion odkryciem modowym w... Japonii

Kompleksy Maffashion

Maffashion coraz częściej jest doceniana poza granicami Polski. Blogerka ma na swoim koncie już kilka udziałów w zagranicznych wydarzeniach czy współpracę z dużymi światowymi markami. W kilku krajach świata można kupić koszulki ze zdjęciem Julii Kuczyńskiej, m.in. w salonach Bershki czy River Island. Przypomnijmy: Polskie blogerki imprezowały z Rihanną

Wieści o Polsce dotarły również do Japonii! Maffashion została odkryciem najnowszego numeru tamtejszej edycji kultowego i prestiżowego magazynu o modzie i designie "Nylon". W piśmie pojawiło się zdjęcie jednej ze stylizacji Kuczyńskiej z jej bloga. Niestety nie rozumiemy "krzaczków", ale z pewnością redaktorzy nie szczędzili Julii komplementów.

Jesteśmy ciekawi, czy w niedalekiej przyszłości jakaś modowa gwiazda polskiego internetu uzyska taki status, jak ma w Stanach chociażby Bryanboy czy Tavi Gevinson, z których zdaniem liczy się sama Anna Wintour. Kolejne zagraniczne wzmianki o naszych blogerach dają na to cień szansy.

Maffashion gratulujemy sukcesu.

Zobacz: Maffashion na koszulce światowej marki. Tym razem to nie BershkaMaffashion fotografuje gwiazdy. Zobacz portrety:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22