ONS/UltraMadonna.com (Krzysztof Fabiniak)

Madonna już dzisiaj w Polsce! Co zobaczymy?

ONS/UltraMadonna.com (Krzysztof Fabiniak)

Już dzisiaj po raz drugi w historii Madonna zagra koncert w Polsce. Gwiazda wystąpi na Stadionie Narodowym i z tej okazji przygotowała gigantyczne i dla wielu kontrowersyjne show. Na scenie pojawi się wielki krzyż z literami MDNA, wielkie kadzidło, a na telebimach zobaczymy swastykę i Adolfa Hitlera, papieża czy Aleksandra Łukaszenkę.

Madonna zaśpiewa piosenki ze swojej nowej płyty "MDNA", ale nie zabraknie też kultowych przebojów. Fani gwiazdy usłyszą na pewno "Eroticę", "Like a Virgin", "Vogue" czy "Papa Don't Preach". Usłyszymy też remiks przebojów "Express Yourself" i "Born This Way" Lady Gagi.

Polscy fani po raz kolejny będą chcieli zaskoczyć Madonnę prezentem. Ostatni raz gwiazda koncertowała w Polsce w dniu swoich urodzin. Wtedy cała publiczność zaśpiewała jej "sto lat", a Madonna wzruszyła się i popłakała.

Zobacz: Madonna o Polakach: "To było wzruszające"

Teraz z kolei Madonna zobaczy mnóstwo białych serduszek z napisem "LUV". Co więcej, członkowie fan klubu przyjdą w t-shirtach zaprojektowanych z myślą o tym wyjątkowym dniu. Tak wygląda jeden z nadruków UltraMadonna.com, którego autorem jest Krzysztof Fabiniak:

Madonna na koncercie w Warszawie

 


Po koncercie fanów i polskie gwiazdy czeka impreza, nad którą patronat objęły serwisy AfterParty.pl i FleszStyle.pl.

Więcej na temat Madonna koncert
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17