ONS
Newsy

Maciej Zień zakłada z mężem swoją markę modową?

Wiemy jakie ma plany!

Nie cichną echa skandalu związanego z projektantem Maciejem Zieniem, który został oskarżony przez swoich wspólników o wyprowadzanie pieniędzy z firmy i wynoszenie ubrań z butiku.

Maciej Zień wyjechał na urlop do Brazylii zabierając ze sobą część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce bez wiedzy i zgody spółki - czytamy w oświadczeniu spółki. 

Maciej Zień broni się i twierdzi, że jego wspólnik chce przejąć firmę i tym oświadczeniem próbuje zdyskredytować go w oczach opinii publicznej. Jak udało nam się dowiedzieć, projektant planuje otworzyć nową markę modową, dlatego zależy mu na dobrym wizerunku i kontaktach w Polsce.

Mąż Macieja Zienia jest asystentem brazylijskiej projektantki i wspólnie planują stworzyć nową markę modową w Brazylii - zdradza nam osoba ze świata mody.

Czy po takim skandalu Zień odzyska jeszcze dobre imię i odniesie sukces z nową kolekcją? A może przeprowadzi się na stałe do Brazylii i tylko tam będzie rozwijał swoją markę? Jedno jest pewne - Maciej Zień na długo zostanie zapamiętany w polskich mediach! W końcu nie każdy projektant w Polsce znika na kilka miesięcy, bierze ślub z Brazylijczykiem, a po powrocie zostaje oskarżony o kradzież własnych kreacji... Czekamy na dalszy ciąg afery! 

 

Zobacz na Polki.pl: Wybrałyśmy najlepiej wyglądające gwiazdy na pokazie Zienia
 

Maciej Zień


 
Maciej Zień
ONS
Newsy
Maciej Zień pokazał seksowne zdjęcie swojego męża! FOTO
Coraz odważniejsze zdjęcia!

Maciej Zień pokazał męża!   Maciej Zień zaskoczył wszystkich ślubem z ukochanym Antonio w Brazylii.   Wcześniej projektant niewiele mówił o swoim życiu prywatnym. Ale po ślubie nie chce ukrywać swojego szczęścia. Regularnie umieszcza na Facebooku zdjęcia ze swoim mężem, Antonio. Najpierw były to zdjęcia z ich wspólnych podróży, ale ostatnio Zień pokazał też zdjęcie ukochanego bez koszulki. Podpisał je “My love”.     Maciej zaktualizował też swój status na Facebooku. Zmienił go z "wolny" na "w związku". Z tego co udało nam się ustalić, Maciej i Antonio, który również pracuje w branży modowej mają w planach nową markę modową. Czekamy na pierwsze efekty tej współpracy!     Zobacz także: Mąż Macieja Zienia wyznał mu miłość na Facebooku!      

Maciej Zień
Agencja ONS
Newsy
Nowe fakty w sprawie Macieja Zienia. Projektant przeprasza swojego wspólnika!
Co dalej?

Afera dotycząca problemów finansowych Macieja Zienia była jednym z głośniejszych tematów w ostatnich miesiącach. Najpierw współpracownicy projektanta zarzucili mu oszustwa, potem Maciej Zień oskarżał członków swojej spółki o nieuczciwość, w tym m.in. byłego wspólnika Józefa Kosiorka. Teraz jednak sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, ponieważ Zień na swoim profilu na Facebooku wydał oświadczenie, w którym przeprasza Józefa Kosiorka:   Pragnę przeprosić Józefa Kosiorka za udzielone przeze mnie w czerwcu 2015 roku wypowiedzi na łamach ogólnokrajowych mediów (m.in. telewizja TVN i portal Fashion Post) oraz wydane przeze mnie oświadczenie dotyczące sytuacji w spółce Zień Sp. z o.o. oraz stosunków pomiędzy Wspólnikami. Moje wypowiedzi, sugerujące nieuczciwe intencje Józefa Kosiorka w kontekście planu przejęcia kontroli nad marką i znakiem towarowym Zień, naruszyły dobre imię i dobra osobiste mojego Wspólnika, a także szacunek do jego osoby jako człowieka i przedsiębiorcy.  Oświadczam, iż przedstawione przeze mnie zarzuty wobec Józefa Kosiorka były bezpodstawne i nieprawdziwe oraz formułowane pod wpływem impulsu, wynikającego ze znalezienia się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej. Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika. Maciej Zień.   Jaka zatem jest prawda? Tego do tej pory tak naprawdę nie wiadomo. Pozostaje czekać na wypowiedź Macieja Zienia, w której wyjawi całą prawdę. Problemy finansowe Macieja Zienia Wszystko zaczęło się w czerwcu, kiedy spółka Zień wydała oświadczenie , w którym napisała, że projektant bez zgdy i wiedzy członków spółki zabrał ubrania warte kilka tysięcy złotych i kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce, a następnie wyjechał do Brazylii. Maciej Zień odpowiedział na zarzuty...

Maciej Zień
Newsy
Maciej Zień chce założyć hotel w Brazylii. I uczyć dzieci ze slumsów!
Zdradza, jakie ma plany.

W ostatni weekend w programie “Dzień dobry Wakacje”, Maciej Zień odniósł się do słów swojego byłego wspólnika, który oskarżył go o przywłaszczenie kilkudziesięciu tysięcy złotych oraz kradzież kreacji z butiku w Warszawie. Projektant powiedział, że jego były wspólnik jest oszustem i obecnie sprawą zajmują się jego prawnicy. (Zobacz: " Pierwszy telewizyjny wywiad Macieja Zienia po wybuchu afery ") Przy okazji rozmowy dla “Dzień dobry Wakacje”, projektant opowiedział o swojej przeprowadzce do Brazylii. “Moje życie w Brazylii trochę zwolniło, przestałem gonić za swoim ogonem. Chcę tam trochę pomieszkać, bo są tam fantastyczni ludzie. Mieszkam w samym centrum Rio de Janeiro, gdzie mam dwa domki na działce, siedem małp, papugi. Zawsze marzyłem o tym, żeby mieć swój hotel, wiec otwieram coś, co będzie łączyło mieszkanie z domem gościnnym. Za 3 miesiące będę mógł to pokazać. Jest to ciekawy projekt, bo ma być połączeniem mojego atelier, części hotelowej i mojego domu. Mam nadzieję, że będą tam przyjeżdżać przyjaciele z Europy”, powiedział w “Dzień dobry TVN” Maciej Zień. Maciej Zień pracuje nad swoją marką modową, otwiera hotel, a w wolnym czasie pomaga dzieciom z biednych dzielnic Rio. “W każdy piątek uczę języka angielskiego oraz daje lekcje rysunku dzieciom w faweli, biednej dzielnicy Rio. To są emocje, których nigdy nie miałem w Polsce. To jest dla mnie odskocznia. Mogę dzielić się tym, czego się nauczyłem z dziećmi ze slumsów. Jedyną możliwością, żeby ich wyrwać stamtąd jest nauka. To jest coś czego nikt mi więcej nie zabierze i na pewno z tego zawodu nie zrezygnuję. To będzie część mojego życia", mówi Zień. Czy Maciej Zień na stałe wyprowadzi się do Brazylii? Projektant twierdzi, że nie. Na razie chce podróżować po świecie, bo to zawsze było jego marzenie, a jego obecna...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner