Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży
Newsy

Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży! Nie zgadniecie, z kim się zaprzyjaźnił! ZDJĘCIE

"Wiara nie jest dla mnie powodem do wstydu."

Maciej Musiał pojechał na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa! Gwiazdor "rodzinki.pl" na swoim Instagramie pokazał piękny filmik oraz wyjątkowo urocze zdjęcie z pielgrzymami z Korei Południowej. Przy okazji aktor zdradził, że już wie, gdzie spędzi przyszłe wakacje :)

 

Musiał czy Musiałowski? Ostatnie zdjęcia Julii Wieniawy wywołały burzę. A z kim spotykała się wcześniej?

Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży

Maciej Musiał jest jedną z tych gwiazd, które nie kryją się ze swoją wiarą w Boga i głośno o niej mówi:

Wiara nie jest dla mnie powodem do wstydu. Nie musi się wiązać z biernym siedzeniem w kościele, byciem smutnym. Jestem zwolennikiem teorii, że wiary nie mierzy się liczbą odmówionych różańców, a tym, ile miłości i radości dajesz innym. Jeśli radość bierze się z modlitwy – to super. Cały czas podkreślam, że stereotypowy model smutnego współczesnego katolika jest mi obcy - mówił aktor w rozmowie z Wprost.

Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z grupą pielgrzymów z Korei! Zobaczcie zdjęcie i wideo!

 

Zobacz także: Naprotechnologia – alternatywa dla in vitro?

 

Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży.

Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży

 

Maciej Musiał zaprasza na Światowe Dni Młodzieży.

 

Następne wakacje w Korei Płd!!! #worldyouthday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maciej Musiał (@maciekmusial_official)

 

 

Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży
Newsy
Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży szuka żony? "To kusi" mówi aktor. Która najbardziej mu się spodobała?
Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży szuka żony? "To kusi" mówi aktor. Która najbardziej mu się spodobała?

Jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży jest Maciek Musiał. Młody aktor jest znany ze swojej religijności, a teraz opisał, co takie Światowe Dni Młodzieży mogą młodemu człowiekowi dać. Okazuje się, że nie tylko wiarę, to może być też wielkie biuro matrymonialne. Czy Musiał też szuka żony? P { margin-bottom: 0.21cm; } Można szukać żony z całego świata. To kusi, tu są takie dziewczyny! Na przykład dziewczyny Trynidad i Tobago są takie piękne, naprawdę! To jest jakaś mieszkanka cudowna! - rozpływał się rozmarzony Musiał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Maciej Musiał opowiedział też, że ŚDM to walka o to, żeby zobaczyć papieża Franciszka. Sam uległ małej kontuzji kolana, żeby zająć dobre miejsce w miejscu, gdzie będzie przejeżdżał papież. Przyszliśmy ze znajomymi pod Wawel, gdzie Ojciec Święty miał przejechać. Już było ciasno i pchałem się trochę by być bliżej. Pani mi mówiła "tu nie ma już miejsca", a ja na to: "właśnie że jest" i wtedy wyrżnąłem się na ziemię w kwiaty. Ale dotarłem i byłem w piątym rzędzie! Żeby nie przegapić niczego byłem na telefonie z moją mama, która oglądała na żywo w telewizji i mnie informowała czy jedzie. Bo jak tylko coś jechało wszyscy się podrywali, czy to on. Tylko, że jak jechał spojrzałem najpierw w prawo, a potem tam gdzie jechał... niestety zobaczyłem już tylko jego czapejkę - opowiedział w DDTVN Maciek Musiał. Maciek Musiał na Światowych Dniach Młodzieży nawiązuje międzynarodowe przyjaźnie i kto wie, może znajdzie żonę :)? Zobacz także: Co papież dostanie od Błaszczykowskiego? Każdy fan by się ucieszył! Co dały inne gwiazdy? ZDJĘCIA   Maciej Musiał wśród kobiet czuje się znakomicie. Tutaj z Koreankami na ŚDM 2016.   Maciej Musiał widywany jest z różnymi koleżankami. Czy znajdzie miłość?...

Maciej Musiał w garniturze, Agata Duda w garsonce
Newsy
Czy Kinga Duda pomoże Maćkowi Musiałowi w życiowym wyborze?
Czy Kinga Duda pomoże Maćkowi Musiałowi w życiowym wyborze?

Maciej Musiał dostał się do szkoły aktorskiej. A nawet dwóch - w Warszawie i Krakowie. Teraz Musiał ma dylemat, gdzie studiować. I, jak donosi tygodnik "Rewia", w tym wyborze pomoże mu... Kinga Duda . Zobacz: Co warto studiować? Informatyka, filologie obce, biotechnologia Kinga Duda jest przyjaciółką aktora i w Krakowie mieszka sama w mieszkaniu po swoich rodzicach. Tygodnik spekuluje, że gdyby Musiał zdecydował się tam studiować, miałby gdzie mieszkać. A Kinga, która sama studiuje na Uniwersytecie Jagielońskim prawo, wprowadziłaby go w klimaty tego miasta. Podobno jednak sama Kinga Duda rozważa studiowanie prawa w Warszawie, a wtedy to Maciek mógłby zająć się Kingą. Tak czy inaczej mogą na siebie liczyć. Teraz, podczas  Światowych Dni Młodzieży ,  Maciej Musiał mógł rozejrzeć się po Krakowie i przemyśleć poważnie czy przeprowadzić się tam na studia. Jaką decyzję podejmie? Dowiemy się 2 października!   Zobacz także: Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży szuka żony? "To kusi" mówi aktor. Która najbardziej mu się spodobała?   Maciej Musiał ma powodzenie u kobiet, co chwila jest widywany w towarzystwie innych dziewczyn.   Kinga Duda i Maciej Musiał są przyjaciółmi od jakiegoś czasu. Byli widywani razem w Pałacu Prezydenckim.  

Andrzej Duda z żoną zapraszają na Światowe Dni Młodzieży
screen YouTube
Newsy
Prezydent po angielsku, Pierwsza Dama po niemiecku. Para prezydencka zaprasza na Światowe Dni Młodzieży WIDEO
Prezydent po angielsku, Pierwsza Dama po niemiecku. Para prezydencka zaprasza na Światowe Dni Młodzieży WIDEO

Andrzej Duda razem z żoną zapraszają na Światowe Dni Młodzieży. Prezydencka para nagrała specjalny filmik, na którym w trzech językach zwraca się do katolickiej młodzieży. Agata Duda mówiła w języku niemieckim, a Andrzej Duda w języku polskim i angielskim. Jak prezydent i pierwsza dama namawiają do wzięcia udziału w spotkaniu z papieżem Franciszkiem? Już niedługo do Krakowa przybędą pielgrzymi ze wszystkich kontynentów, by wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć także Ojca Świętego, papieża Franciszka - rozpoczął Andrzej Duda . Czeka nas festiwal młodości, radości i modlitwy. To będzie wyjątkowe spotkanie w szczególnym dla nas miejscu - zaprasza w języku niemieckim Agata Duda . Czekamy na Was z otwartymi ramionami i sercami. Do zobaczenia w Krakowie - zachęcał prezydent. Zobaczcie WIDEO przygotowane przez parę prezydencką, która zaprasza pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się już pod koniec lipca 2016 roku w Krakowie. Wybieracie się na spotkanie z papieżem Franciszkiem?   Zobacz także: Robert Biedroń wbija szpilę prezydentowi Dudzie za wpadkę na Dzień Dziecka. "Widać różnicę?" ZDJĘCIE   Prezydencka para zaprasza na Światowe Dni Młodzieży. Andrzej Duda w języku angielskim zaprasza pielgrzymów do Krakowa.

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner