M jak miłość M jak miłość odc. 1375
M jak miłość
Mat. prasowe
1/4
M jak miłość
Mat. prasowe

 

Tuż przed wakacjami na widzów "M jak miłość" czekały prawdziwe dramaty. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wpadł w niemałe tarapaty. Wszystko przez pracownicę jego kancelarii! Karolina Kubiak (Iga Górecka) zastawiła na niego pułapkę! Dziewczyna działała w zmowie z przeciwniczką Andrzeja, Jolą Kaczmarek (Monika Krzywkowska). Karolina oskarżyła Budzyńskiego o molestowanie oraz próbę gwałtu!

 

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Upojne chwile Madzi i Budzyńskiego w łóżku! ZDJĘCIA

 

Tuż przed wakacjami po Budzyńskiego przyszła policja i zabrała go do aresztu. Jak potoczą się jego losy? Czy uda mu się oczyścić z zarzutów! Anna Mucha zdradziła co nieco wrzucając na swój Instagram ciekawe zdjęcia. Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

 

POLECAMY: Rusza wielki plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
M jak miłość odc. 1375
Mat. prasowe

 

Andrzej Budzyński nie spodziewał się takiego ciosu ze strony swojej pracownicy. Prawnik nawet nie podejrzewał, że jej dziwne zachowanie może mieć tak fatalne skutki. Karolina uknuła intrygę, która ma zniszczyć dobre imię Andrzeja. Prawniczka zamknęła się z nim w pokoju sam na sam i nagle zaczęła rozdzierać swoją bluzkę i krzyczeć. Karolina wybiegła z gabinetu szefa i zgłosiła na policję próbę gwałtu. Funkcjonariusze zjawili się wieczorem w domu Budzyńskiego i aresztowali go na oczach jego ukochanej! Madzia Marszałek była tym faktem mocno przerażona. Jednak ani na chwilę nie zwątpiła w niewinność narzeczonego. Czy uda jej się uwolnić Andrzeja i uchronić go przed karą, która może wynieść nawet 12 lat? Odpowiedź na następnej stronie!

3/4
Instagram

 

Sądząc po zdjęciach, jakie pojawiły się na instastory Anny Muchy, historia Budzyńkiego będzie miała szczęśliwe zakończenie. Aktorka pochwaliła się bowiem, że kolejne sceny kręcone są na plaży nad Wisłą. Kto oprócz niej widnieje na zdjęciach? Zobacz kolejny slajd!

4/4
Instagram

 

Na wspomnianych zdjęciach widać nie tylko Annę Muchę, ale również Krystiana Wieczorka. Można więc sądzić, że Budzyński wyjdzie na wolność, a cała ta sytuacja z Karoliną i oskarżeniem o gwałt będzie tylko przykrym wspomnieniem. Trzymamy za to kciuki!

 

POLECAMY: Kto weźmie ślub w nowym sezonie "M jak miłość"? Wiemy!