M jak miłość Bartek i Andrzej
Mat. prasowe
1/4
M jak miłość Bartek i Andrzej
Mat. prasowe

 

W życiu Bartka i Uli nadal nie może zapanować spokój i sielanka. Najbliższe odcinka serialu „M jak miłość” będą dla pary dramatyczne! Do chłopka odezwą się znajomi z czasów, kiedy był przestępcą i usiłują zmusić go, by im pomógł w napadzie. Lisiecki zamiast odmówić, ściągnie na siebie problemy. Dramatyczna sytuacja rozegra się w 1409. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany po świętach, o stałej porze 20.55 w TVP 2.

Zobacz, co stanie się z Bartkiem podczas napadu...

Zobacz: "M jak miłość": Powrót Anki czyli Weroniki Rosati! Zobacz, co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu w 2018 roku! Mamy ZDJĘCIA i OPIS!

2/4
M jak miłość - Ula martwi się o Janka
MTL Maxfilm

 

Bartek weźmie broń i pojedzie w ustalone przez gangsterów miejsce. To nie skończy się dla niego dobrze! Jakiś czas potem Ula znajdzie Lisieckiego, leżącego w łazience, w kałuży krwi. W tym samym czasie Sonia i Janek zostaną powiadomieni o napadzie na kantor. Pojawi się informacja, że złodzieje uciekli, a jeden z nich jest postrzelony. Podejrzenia padną oczywiście na Bartka.

Jednak napad wyglądał zupełnie inaczej niż mogłoby się wydawać! Sprawdźcie, co tam robił chłopak Uli!

3/4
M jak miłość - Bartek boi się o swoją przyszłość
MTL Maxfilm

 

Lisiecki wcale nie brał udziału w napadzie, pojechał pod wskazany adres, aby ostrzec właściciela kantoru przed napadem. W taki sposób wytłumaczy całą sytuację Uli. W ten sam sposób będzie bronił go właściciel kantoru, ale policja nie uwierzy w te zeznania. W międzyczasie stan chłopaka zacznie się pogarszać, nie będzie chciał jednak jechać do szpitala z obawy przed aresztowaniem.

Zobaczcie, kto pomoże rannemu Bartkowi!

4/4
M jak miłość Janek
vod.tvp.pl

 

W końcu Ula, z obawy o życie Bartka, poprosi o pomoc Marysię i Artura. Na szczęście dotrą na czas i stan Lisieckiego ulegnie poprawie. To nie koniec jego zmartwień! Dostanie sms od znajomych, którzy uczestniczyli w napadzie o treści: Już nie żyjesz. I ta twoja dziwka też!

Ich groźby okażą się realne? Czekamy z niecierpliwością na kolejne odcinki „M jak miłość”.

Więcej na temat M jak miłość