M jak miłość: Iza spotka się z Anią M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia M jak miłość: Iza spotka się z Anią
M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram
1/4
M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram

 

Iza (Adriana Kalska) będzie walczyć z Anią (Maria Pawłowska) o Marcina (Mikołaj Roznerski)? Już wkrótce dojdzie do zaskakującego spotkania byłej i obecnej partnerki Chodakowskiego! Większość fanów "M jak miłość" marzy o tym,  żeby Marcin i Iza stworzyli szczęśliwą rodzinę- niestety, jak już wiemy, nie będzie to takie proste. Marcin spotyka się z piękną dziennikarką Anią i wszystko wskazuje na to, że Iza już wkrótce będzie miała romans z przyjacielem Chodakowskiego, Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski)...

 

Czy to oznacza, że Iza nie będzie walczyć o Marcina? Już wkrótce Skalska spotka się z Anią! Co jej powie? Zobaczcie, co wydarzy się w 1394. odcinku "M jak miłość"!

 

Zobacz także: "M jak miłość": Artur trafi do więzienia, ale znajdzie sposób, żeby zastraszać Izę! Każe zabić Chodakowskiego?!

2/4
vod.tvp.pl

Powoli kończy się dramat Izy. Artur wreszcie trafił do więzienia a Skalska wraca do zdrowia i już wkrótce wyjdzie ze szpitala. Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1394. odcinku "M jak miłość" Iza razem z córką wybierze się do bistro, a tam spotka Anię! 

Co powie jej Iza? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: M jak miłość: Artur wyjdzie z więzienia i zabije Izę?! Tomasz Ciachorowski pokazał NIEPOKOJĄCE zdjęcie!

3/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1394. Iza i Ania spotkają w bistro. I chociaż atmosfera nie będzie zbyt przyjazna, to Iza zdecyduje się na szczerą rozmowę z nową partnerką Marcina. Co jej powie?

Skalska podziękuje Ani za to, że opiekowała się jej córką kiedy ona była w szpitalu. 

Jak zareaguje Ania? Czy dziennikarka zaprzyjaźni się z byłą dziewczyną Chodakowskiego? Tego dowiemy się już wkrótce! 

 

4/4
M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram

Z kim Waszym zdaniem powinien być Marcin Chodakowski? Z Anią czy z Izą? 

 

Przypominamy, że 1394. odcinek "M jak miłość" będziecie mogli zobaczyć już we wtorek 30 października, o godzinie 20:55 na antenie TVP2. 

Więcej na temat M jak miłość