Ślub Haliny Mlynkovej
ONS

Mlynkova szykuje aż dwa śluby. Znamy szczegóły gwiazdorskich uroczystości

Ślub Haliny Mlynkovej
ONS

Halina Mlynkova i Leszek Wronka mają teraz bardzo trudny czas. Narzeczony wokalistki został niedawno pobity podczas swojego pobytu na Majorce. Producent muzyczny przebywa obecnie w szpitalu, gdzie czuwa nad nim jego ukochana. Przypomnijmy: Partner Mlynkovej jest mocno posiniaczony. Jej reakcja jest zadziwiająca

Od kilku tygodni spekuluje się temat ślubu pary. Okazuje się, że ma się on odbyć już w lutym. Jak dowiedziało się "Party", Halina i Leszek przygotowują aż dwie ceremonie. Jedna - dla najbliższej rodziny w Polsce, druga - huczna dla ponad... 700 osób w Czechach. Nie zabraknie na niej wielkich gwiazd, które współpracują z Wronką, m.in. Heleny Vondrackovej czy Ewy Farnej. 

Tuż po ślubie Mlynkova wybierze się ze swoim partnerem na rajski miesiąc miodowy. Znajomy Leszka jest właścicielem wyspy na Seszelach i to tam przyszli małżonkowie będą odpoczywać od ostatnich przykrych wydarzeń. Redakcji udało się również ustalić, że Halina nie planuje na razie przeprowadzki do Czech. Nie przeszkadza jej ciągłe podróżowanie pomiędzy Pragą a Warszawą. Dla miłości można przecież wiele poświęcić.

Nam pozostaje z niecierpliwością czekać na ślub pary.

Zobacz: Partner Mlynkovej został ciężko pobity. Jest oświadczenie Haliny
 


Halina Mlynova na zakupach w Pradze:

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04