East News

Lady Gaga przeżywa koszmar! Pracownik piosenkarki został czterokrotnie postrzelony. Uprowadzono dwójkę jej przyjaciół

East News

Lady Gaga przeżywa koszmar! Jak podają zagraniczne media, podczas napadu pracownik artystki został aż czterokrotnie postrzelony, a bandyci porwali dwójkę przyjaciół piosenkarki. Wokalistka już wyznaczyła nagrodę. Lady Gaga oferuje pół miliona dolarów za bezpieczny powrót jej bliskich do domu!

Dramat Lady Gagi - jej przyjaciele zostali uprowadzeni

Lady Gaga drży o życie swoich najbliższych. Jak podaje amerykański serwis "TMZ" pracownik artystki, zajmujący się trójką jej ukochanych buldogów francuskich podczas spaceru z pupilami artystki został aż czterokrotnie postrzelony! Jak się okazuje, to nie on był głównym celem oprawców, lecz ukochani przyjaciele wokalistki. Choć jednemu z piesków udało się uciec napastnikom, dwójka pozostałych nie miała tyle szczęścia.

Jak informują zagraniczne media, 30-letni Ryan Fischer, który zajmuje się ukochanymi pupilami Lady Gagi podczas spaceru z pieskami artystki został brutalnie napadnięty. 25 lutego grupa bandytów aż czterokrotnie postrzeliła mężczyznę w klatkę piersiową i uprowadziła dwa buldożki francuskie należące do Lady Gagi.

Ryan Fischer został niezwłocznie przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie teraz walczy o życie. Obecnie nie jest jasne, czy złodzieje wiedzieli, że psy należą do Gagi. Jednak buldogi francuskie cieszą się dużym popytem i sprzedają się średnio za 1,5 tys. -3 tys. dolarów. Miłośnicy rasy za pieski z rodowodem mogą zapłacić nawet 10 tys. dolarów.

Piosenkarka już apeluje do bandytów i oferuje aż pół miliona dolarów za wolność swoich najbliższych.

Lady Gaga jest zrozpaczona tym incydentem. Oferuje nagrodę w wysokości 500 000 dolarów za powrót Koji i Gustavo „bez zadawania pytań" - informuje "TMZ".

Lady Gaga z psami
East News

Lady Gaga traktuje swoje pieski jak członków rodziny. Teraz, gdy dwójka z nich została uprowadzona, artystka przeżywa prawdziwy dramat.

Makijaż "dewy skin" - Lady Gaga
East News

 

Więcej na temat Lady Gaga
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55