Ile Badach i Kwaśniewska wydadzą na ślub?

Kwaśniewska i Badach wydadzą fortunę na ślub

Ile Badach i Kwaśniewska wydadzą na ślub?

To już pewne. 22 września Aleksandra Kwaśniewska powie sakramentalne tak narzeczonemu, Kubie Badachowi. Informacje o terminie ceremonii potwierdzają w rozmowie z magazynem "Flesz" zaproszeni goście, a także zdradzają jak będzie wyglądała cała uroczystość. Okazuje się, że Kwaśniewska i Badach szykują wesele na bogato.

Według doniesień "Flesza" ślub odbędzie się na warszawskim Starym Mieście , a wesele zorganizowane zostanie w hotelu w Serocku pod Warszawą. Para planuje zaprosić ok. 420 gości (!). Na wyprawienie całej weselnej uroczystości Ola i Kuba planują przeznaczyć ok. 300 tysięcy złotych! Suknię ślubną prawdopodobnie zaprojektuje dla Aleksandry dom mody La Mania.

Jolanta Kwaśniewska, mama Oli, twierdzi, że para nie chce i nie będzie komentować medialnych spekulacji. W rozmowie z "Fleszem" mówi:

- To dla Oli bardzo osobista sprawa. Córka na pewno znajdzie sposób żeby oficjalnie poinformować o tym ważnym wydarzeniu. Na razie para konsekwentnie unika rozgłosu.

Czy przez "konsekwentne unikanie rozgłosu" ślub Kwaśniewskiej i Badacha będzie najważniejszym ślubem roku w polskim show-biznesie? O tym przekonamy się we wrześniu.

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52