Ewa Kasprzyk nie zatańczy z Janem Klimentem
ons
Newsy

Ewa Kasprzyk odpadła z Tańca z gwiazdami. W programie zostały trzy pary

Kto wygra Kryształową Kulę?

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami", który przybliżył nas do finału. W programie pozostały już tylko trzy pary, wśród których znajduje się zwycięska para. Kto dostanie Kryształową Kulę? Na pewno nie będą to Ewa Kasprzyk i Jan Kliment, których pasadoble nie przypadło do gustu telewidzom i ostatecznie pożegnali się z programem.

Najwyżej ocenioną parą byli Tatiana Okupnik i Krzysztof Hulboj. Czy to oni będą najlepsi w trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami"? W półfinale za tydzień zmierzą się z Krzysztofem Wieszczekiem i Agnieszką Kaczorowską oraz Julią Pogrebińską i Rafałem Maserakiem.
Hania Żudziewicz
Facebook
TV-Show
Hanna Żudziewicz nie zatańczy w najbliższej edycji "TzG". Wiemy, dlaczego!
Mistrzyni tańca w Polsce przed wielkim wyzwaniem

Już tej jesieni na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zobaczymy nowe gwiazdy. Tradycyjnie towarzyszyć im będą tancerze znani z poprzednich sezonów. Jedną z gwiazd show Polsatu była Hanna Żudziewicz , jedna z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce . Niestety w czwartym sezonie programu, nie zobaczymy pięknej Hani. Tylko AfterParty.pl zna powody, dla których Żudziewicz nie wystąpi w najbliższej edycji programu . Aktualnie Hanna razem ze swoim tanecznym partnerem Jackiem Jeschke , przygotowuje się do olimpiady tanecznej. Dobry start na tych zawodach to dla nich priorytet, tym bardziej, że będą jedyną parą reprezentującą Polskę, gdyż w olimpiadzie udział biorą tylko najlepsi tancerze z całego świata . W ramach doskonalenia umiejętności tanecznych, w najbliższy poniedziałek wezmą udział w turnieju w Alassio we Włoszech, a później lecą na tydzień na Litwę, gdzie w pocie czoła będą przygotowywać się do olimpiady - mówi nam osoba związana z Tańcem z gwiazdami Hanna Żudziewicz jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek tańca towarzyskiego w Polsce, jak i za granicą . Ma na swoim koncie m.in. wygraną w najbardziej prestiżowym konkursie tanecznym - Blackpool Dance Festival (I miejsce) , a pomyśleć, że ma dopiero 23 lata. Trzymamy kciuki! Zobacz: Hanna Żudziewicz została mistrzynią Polski!

Wpadka Iwony Pavlović w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Wpadka Pavlović: Nie wiedziała kim jest Brzozowski. Nazwała go...
Pomyłka jurorki "TzG"

Wszystko wskazuje na to, że podczas tegorocznej wiosny piątkowe wieczory będą należeć do "Tańca z Gwiazdami". Wczorajszy odcinek show znów przyniósł mnóstwo emocji i rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie zabrakło również zabawnych wpadek, o których pewnie jeszcze będziemy długo pamiętać. Przypomnijmy: Królikowski w "TzG" zatańczył gorzej niż Siwiec. Jego załamana partnerka prosiła o dubla Pomylone kroki na parkiecie to jednak nie jedyna wpadka, do jakiej wczoraj doszło. Jedna z jurorek nie popisała się bowiem znajomością występujących przed nią gwiazd. Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska odtańczyli walca angielskiego, by potem wysłuchać ocen sędziów. Iwona Pavlović nie była zachwycona ich występem i zdaje się też, że... nie wiedziała kim jest Brzozowski. Nazwała go aktorem. Rafał, jak na dżentelmena przystało, nie poprawił jej, ale cała sytuacja była dość dziwna.   Rafał, aktor może zagrać walca wiedeńskiego. Chodź, pokażę Ci jak powinno się trzymać ramę - wypaliła Pavlović. Brzozowski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Iwona rzeczywiście go nie znała czy to tylko przejęzyczenie? Zobacz: Kwiatkowski wygra "Taniec z Gwiazdami"? Zostawił konkurencję daleko w tyle   Zdjęcia z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie:

Nowi prowadzący Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Wiemy kto poprowadzi "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie!
Ujawniamy też kto zatańczy z gwiazdami!

Kiedy jesienią zeszłego roku dyrektor programowy TVN obiecał telewidzom, że zobaczą wiosną kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami", w show-biznesie zawrzało. Plotkowano o kilku dużych nazwiskach, które miały wziąć udział w show, ale ostatecznie nikt nie przewidział wiadomości, którą podaliśmy jako pierwsi w Polsce , że nową edycję programu wyemituje inna stacja niż TVN. Przypomnijmy: Wraca Taniec z Gwiazdami, ale... nie w TVN! Polsat oficjalnie potwierdził już, że przejął prawa do tanecznego formatu, a to tylko rozwiązało worek spekulacji - które gwiazdy zobaczymy na parkiecie, kto zasiądzie w jury, a kogo będziemy oglądać w roli prowadzących. Na ten moment możemy już odpowiedzieć na jedno z tych pytań. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, gospodarzami nowego "Tańca z Gwiazdami" będą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska . Co ciekawe, tancerka zaczynała swoją karierę jeszcze w czasach, gdy program emitował TVN, a ona partnerowała gwiazdom na parkiecie. To jednocześnie koniec złudzeń Katarzyny Skrzyneckiej o wielkim powrocie. Zobacz: Katarzyna Skrzynecka podlizuje się producentom "Tańca z Gwiazdami" Z naszych informacji wynika, że w show zobaczymy też inne znane już nam z TVN-u twarze. Gwiazdy będą tańczyć i trenować m.in. z tancerzami z grupy "iMove You" czyli Stefano Terrazzino, Pauliną Biernat, Krzysztofem Hulbojem czy Janem Klimentem. Nasze źródło, które potwierdziło nam pojawienie się "TzG" w ramówce Polsatu wyjawia też, że choreografią zajmie się nie kto inny, jak Agustin Egurrola . Na ten moment ciężko powiedzieć, czy na taki krok jurora "Mam Talent" ze zrozumieniem spojrzy Edward Miszczak , bowiem formalnie wciąż obowiązuje go umowa z TVN.   Polsat chce połączyć stare z nowym czyli dać widzom nazwiska, które kojarzą im się z programem i bez których nie wyobrażają sobie show, ale z drugiej strony zaproponować też kilka...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner