East News
Choruje na bulimię?
1/4
East News

 

Brytyjska rodzina królewska gości właśnie w Londynie holenderską parę królewską. Królowa Elżbieta oraz jej bliscy robią wszystko, aby w należyty sposób ugościć króla Wilhelma Aleksandra oraz jego żonę, królową Maksymę. Wyprawiono między innymi uroczysty bankiet w Pałacu Buckingham. Gości witał książę Karol z małżonką oraz książę William i księżna Kate. Ta ostatnia zaniepokoiła nas swoim wyglądem. Wychudzone ręce, poszarzała, zmęczona twarz. Czy z Kate Middleton dzieje się coś niepokojącego?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Podziwiamy najlepsze ciążowe stylizacje Kate Middleton!

2/4
East News

 

Księżna Kate zazwyczaj zachwyca swoim wyglądem. Żona księcia Williama nie tylko ma dobry gust, ale może się także poszczycić doskonałą sylwetką. Tym razem jednak Kate Middleton nie wypadła zbyt dobrze. Przede wszystkim żona księcia Williama wyglądała na wyjątkowo zmęczoną i wychudzoną. W dodatku wybrała sukienkę, która nie dodała jej uroku. Czyżby mały Louis dawał jej się we znaki? A może księżna Kate boryka się z podobnymi problemami, z którymi próbowała uporać się również Diana?! Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Łączy ich coś więcej niż geny! Co książę George odziedziczył po Dianie?

3/4
East News

 

Przypomnijmy, że księżna Diana przez długie lata cierpiała na depresję oraz bulimię. Sytuację pogarszały także jej problemy w małżeństwie z Karolem. Książę zdradzał Lady Di, o czym plotkowali wszyscy. Diana nie dawała sobie z tym rady i okaleczała siebie i swoje ciało. Mamy nadzieję, że księżna Kate nie podzieliła jej losu i to tylko chwilowa niedyspozycja... 

 

Zobacz także: Księżna Diana ukrywała przed światem straszną chorobę! Teraz wszystko opowiedział jej lokaj

4/4
East News

 

Czy też uważacie, że księżna Kate zrobiła się zbyt szczupła? 

Więcej na temat Księżna Kate