East News

Księżna Kate polubiła Meghan Markle? Doradza jej w bardzo delikatnej, wręcz INTYMNEJ kwestii!

East News

 

Choć podobno książę Harry nie spieszy się do tego, aby zostać ojcem, jego żona jest całkiem innego zdania. Meghan Markle zdaje sobie sprawę z tego, że teraz jest najlepszy moment na to, aby przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Podobno w tej kwestii zaczęła jej nawet doradzać sama... księżna Kate! Nie jest tajemnicą, że panie nie są najbliższymi przyjaciółkami. Podobno Kate jest zazdrosna o to, jak szybko Meghan Markle wkupiła się nie tylko w łaski ludzi na całym świecie, ale przede wszystkim samej królowej Elżbiety. Mimo wszystko żona Williama postanowiła zrobić wyjątek i pomóc szwagierce w bardzo delikatnej kwestii...

 

Zobacz także: Ostry konflikt w Pałacu Buckingham! Czy dojdzie do rozlewu krwi?!

 

Podobno księżna Kate, która jest już doświadczona w tej kwestii, doradza Meghan Markle, co powinna zrobić, aby szybciej zajść w ciążę. Jaki sekret zdradziła swojej szwagierce? Niektórzy mogą być nieco zdziwieni!

 

- Kate miała polecić Meghan, żeby piła więcej herbaty. To ma być jej sekretna rada - powiedział informator serwisu hollywoodlife.com.

 

Nie tylko księżna Kate służy Meghan Markle swoją radą w kwestii posiadania dzieci. Podobno przyjaciele księżnej Sussex również dali jej garść wskazówek. Według nich Meghan Markle powinna więcej medytować i trenować jogę. Myślicie, że to pomoże?

 

POLECAMY: Meghan jest zazdrosna o Kate?! Konflikt zażegna królowa?

 

Meghan i Kate zostaną przyjaciółkami?

Meghan Markle i księżna Kate razem na meczu tenisowym
East News

 

Wszyscy zastanawiają się, kiedy Meghan będzie w ciąży

księżna Kate, Meghan Markle,
East News

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17