księżna Diana, książę Karol
East News

Księżna Diana przyłapała księcia Karola z Camillą na... To musiało być straszne!

księżna Diana, książę Karol
East News

Taśmy księżnej Diany ujawniają wiele tajemnic z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym sporo z życia samej Diany. Na nagraniach ujawnionych w niedzielę przez Channel 4, księżna Diana opowiada m.in. o swoich problemach z bulimią, próbach samobójczych czy seksie z księciem Karolem. Opisuje również relację swojego męża z przyjaciółką, a obecnie żoną, Camillą Parker Bowles. Księżna Diana zdradza m.in. sytuację, która miała miejsce w czasie trwania ich małżeństwa. 

 

Więcej: Seks z Karolem, próby samobójcze... Co zawierają taśmy księżnej Diany, o których mówi już cała Anglia?

 

Zobacz też: “Największą miłością” księżnej Diany był… jej ochroniarz! Mówi to sama na taśmach, które stały się sensacją na Wyspach

 

Więcej: Taśmy Diany zaszkodzą brytyjskiej monarchii?

 

Księżna Diana przyłapała księcia Karola z Camillą

Na nagraniach księżna Diana mówi o niezwykle intymnych szczegółach jej relacji z księciem Karolem. Wspomina m.in. o ich pożyciu intymnym, zdradzając, że do seksu dochodziło raz na trzy tygodnie. Księżna Diana opowiada również o sytuacji, kiedy nakryła swojego męża na prywatnej rozmowie z Camillą Parker Bowles. Książę Karol miał ukrywać się w toalecie, by prowadzić niezwykle intymną konwersację telefoniczną ze swoją przyjaciółką. Księżna wspomina też, że wiedziała, że Karol widywał “swoją kobietę Camillę” zanim się pobrali.

 

Taśmy księżnej Diany

Wyznanie księżnej Diany o nakryciu męża na intymnej rozmowie z przyjaciółką to tylko jedno z niewielu bulwersujących wyznań księżnej na słynnych już taśmach. Dokument "Diana: własnymi słowami" powstał na postawie nagrań wypowiedzi samej księżnej Diany, która była nagrywana w latach 1992-1993 przez swojego trenera wystąpień publicznych. Zebrało się aż 21 godzin nagrań na 20 taśmach. Publikacja nagrań nie została w żaden sposób skomentowana przez rodzinę królewską. 

 

Polecamy: Zdrada męża i co dalej?

 

Zobacz też: Książę William ma wyrzuty sumienia wobec matki "Zawiedliśmy ją na całej linii". Co mówi o śmierci księżnej Diany?

 

Księżna Diana przypadkowo usłyszała rozmowę księcia Karola z Camillą Parker Bowles.

książę Karol, księżna Diana
East News

 

Na słynnych już taśmach księżna Diana opowiada m.in. o swoich problemach małżeńskich i relacji jej męża z Camillą.

Camilla Parker Bowles
ONS

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11