Party Stories
ONS
Newsy

Książę William narzeka na uroki rodzicielskiego życia

Książę jest przemęczony?

Nie słabnie zainteresowanie Royal Baby. Media śledzą każde nowe doniesienie na temat losów Rodziny Królewskiej, która niedawno się powiększyła. Bycie rodzicem, bez względu na status społeczny i pochodzenie, czasem bywa trudne. Szczególnie jeśli ma się pod opieką dwoje małych dzieci. Okazuje się, że rozterki młodych rodziców nie omijają również Kate Middelton i księcia Williama.
Zobacz też: Książę William chciał nazwać córkę imieniem swojej byłej

Po spotkaniu księcia Williama z reprezentacją Anglii w piłce nożnej kobiet, w portalu "Independent" pojawił się wywiad z Steph Houghton - kapitanem reprezentacji. Houghton zdradziła w rozmowie z portalem, że podczas spotkania książę wyglądał na bardzo zmęczonego, a zapytany o rodzinę, odpowiedział jego pierworodny syn George jest bardzo żywym dzieckiem, a malutka księżniczka Charlotte funduje młodym rodzicom nieprzespane noce. Mimo tych niedogodności, książę podkreślał jednak podobno, że ma dzieci dają całej rodzinie dużo radości, a życie rodzinne bardzo mu służy.

Zobacz na Polki.pl: Stylowa mama, czyli księżna Kate stawia na sprawdzone marki

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i książę William zostali rodzicami
Newsy
Księżna Kate NIE chce mieć więcej dzieci? Znamy powód!
Nie będzie kolejnego royal baby?

  Czy księżna Kate i książę William będą mieli kolejne dziecko? Brytyjska prasa zaczęła zadawać to pytanie, kiedy tylko pojawił się na święcie... książę Louis. W tym roku najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama skończy rok. Z pewnością będzie to świetna okazja do wspólnego świętowania. Od dłuższego czasu nie milkną też plotki na temat kolejnej ciąży Kate Middleton. Niektórzy wypatrują u niej ciążowych krągłości. Czy to może być prawda?   Zobacz także: Książę Karol namawiał Williama, żeby zerwał z Kate. Padły szokujące słowa   Księżna Kate jest w ciąży? Księżna Kate urodziła już trójkę dzieci George'a, Charlotte i Louisa. Za każdym razem bardzo ciężko znosiła ciążę. Konieczna nawet była wizyta w szpitalu. Księżnej Kate w ciąży dokuczają nieustające mdłości. Jest to dość powszechna przypadłość przyszłych mam, ale u Kate była tak silna, że osłabionej księżnej groziło odwodnienie organizmu. Dlatego decyzja o kolejnych dzieciach była dla niej wyjątkowo trudna. Teraz zagraniczna prasa donosi, że księżna Kate ostatecznie zdecydowała, że nie chce już zachodzić w ciążę. W rodzinie królewskiej mało kto decyduje się na tak liczną rodzinę. Kate i William są jedynym przypadkiem małżeństwa, które ma aż trójkę dzieci. Nie licząc oczywiście królowej Elżbiety i księcia Filipa, którzy zdecydowali się na czwórkę potomstwa.    Czy księżna Kate i książę William faktycznie nie będą mieli już dzieci? Czas pokaże!   POLECAMY: Tego już za wiele! Jeśli Meghan Markle to zrobi, królowa Elżbieta może się wściec   Kate i William nie chcą mieć już dzieci?   W tym roku książę Louis skończy rok Książęta to ulubieńcy Brytyjczyków.  

Książę William imprezuje w klubie nocnym
East News/screen youtube.com
Newsy
Książę William ostro imprezuje w klubie nocnym! Do sieci wyciekło WIDEO jak bawi się z tajemniczą kobietą!
Znów go przyłapali...

Książę William imprezuje w nocnym klubie! W sieci pojawiło się nagranie z imprezy, na której mąż księżnej Kate bawi się w towarzystwie tajemniczej brunetki. "Daily Mail" pokazało nagranie na którym możemy zobaczyć imprezującego księcia w jednym z klubów w Szwajcarii, gdzie od kilku dni wypoczywa bez  żony i dzieci.   Zobacz:  SENSACYJNE doniesienia: Książę William zdradza Kate Middleton z piękną blondynką?! ZDJĘCIA   Małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate przechodzi kryzys? Zaledwie wczoraj zagraniczne media pokazywały zdjęcia, na których książę William świetnie bawi się w towarzystwie pięknej blondynki, Sophie Taylor. Razem spotkali się w Szwajcarii, gdzie książę bez swojej żony i dzieci wybrał się na narty. Teraz atmosferę wokół księcia Williama podgrzał "Daily Mail", który opublikował w sieci nagranie z klubu nocnego w którym ostro imprezował.  Czyżby małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate przechodziło kryzys? Jedno jest pewne - nagranie z klubu nocnego z pewnością podsyci plotki na ich temat! Zobaczcie sami, jak bawił się książę William!   Zobacz także:  Rewolucja w Pałacu Kensington! Księżna Kate i książę William podjęli zaskakującą decyzję   Książę William imprezuje w klubie nocnym:   Czyżby małżeństwo Kate i Williama przeżywało kryzys?

Książę Karol w szarym garniturze
Newsy
Wielka intryga przeciwko księżnej Kate i jej rodzicom! Książę Karol jest za to odpowiedzialny!
Znamy szczegóły!

Książę Karol uknuł intrygę przeciwko rodzicom Kate Middleton! Teść księżnej Kate zamierza walczyć o wnuki, ponieważ uważa, że spędza za nimi za mało czasu. Właśnie dlatego książę Karol postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W zagranicznej prasie aż huczy od plotek, że ojciec księcia Williama jest zazdrosny o to, że mały George i księżniczka Charlotte mają tak doskonały kontakt z rodzicami Kate Middleton.  Książę Karol postanowił dłużej nie zwlekać i robi wszystko, aby Middletonowie spędzali jak najmniej czasu z wnukami. Między innymi nie zaprasza ich na ważne, rodzinne wydarzenia. Teraz rodzice księżnej Kate muszę zmierzyć się z kolejną kłodą rzuconą im pod nogi. Mianowicie teść Kate zaprosił ją, księcia Williama i wnuki do swojego zamku, ale zabraknie tam miejsca dla Carole i Michael'a. Mama księżnej jest podobno bardzo rozczarowana tym faktem. Jest zdruzgotana. Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła, to być dobrą matką i babcią, a nie drażnić kogokolwiek swoim zachowaniem - dodał przyjaciel rodziny.  To już nie pierwsza plotka na temat tego, że książę Karol źle znosi dobre relacje wnuków z drugimi dziadkami. Myślicie, że konflikt ucichnie?   Zobacz:  Trzecie urodziny księcia George'a! Jak się bawił, jakie dostał prezenty i jak wyglądał - sprawdźcie​   Książę Karol uknuł intrygę przeciwko rodzicom Kate Middleton Zdaniem księcia Karola dzieci księżnej spędzają za dużo czasu z jej rodzicami

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner