książę William, książę Harry, Meghan Markle księżna Kate, książę William Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle książę Harry, Meghan Markle Księżna Kate
książę William, książę Harry, Meghan Markle
ONS
1/5
książę William, książę Harry, Meghan Markle
ONS

 

Jest odpowiedź księcia Williama na zaręczyny księcia Harry'ego! Młodszy z synów księżnej Diany i księcia Karola w poniedziałek (27 listopada 2017) oficjalnie ogłosił informacje o swoich zaręczynach z amerykańską aktorką Meghan Markle. Wieść o planowanym na wiosnę 2018 roku ślubie w brytyjskiej rodzinie królewskiej podały media na całym świecie. Natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wśród nich również głos starszego brata księcia Harry'ego. 

 

Zobacz też: Książę Harry i Meghan Markle udzielili pierwszego wywiadu po zaręczynach. Jest też komentarz księżnej Kate!

 

Co powiedział książę William? Obok serdecznych gratulacji był też mały przytyk do Harry'ego! Jaki? Przeczytajcie na następnej stronie! Uwaga, zabawne!

 

Polecamy: „To było kilka długich nocy”. Sekret księcia Harry'ego sprzed 10 lat wyszedł na jaw!

2/5
księżna Kate, książę William
East News

 

Książę Cambrigde, który aktualnie przebywa z oficjalną wizytą w Heliskach, został poproszony przez dziennikarzy o komentarz na temat zaręczyn młodszego brata. Książę William wyraził swoje szczęście z powodu tej radosnej nowiny, życząc narzeczonym wszystkiego najlepszego. Brytyjski następca tronu okrasił jednak swoją wypowiedź niestandardowym żartem, jednocześnie zdradzając kulisy życia w Pałacu Kensington. Okazuje się, że książę William liczy na to, że jego młodszy brat po ślubie w końcu przestanie podjadać jedzenie z jego lodówki.

Osobiście, mam nadzieję, że to będzie oznaczać, że Harry zacznie się trzymać z dala od mojej lodówki, bo przez kilka lat wykradał z niej moje jedzenie - powiedział książę Cambridge.

Spodziewaliście się takiej wypowiedzi po księciu Williamie? :)

3/5
Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle
East News

Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się w maju 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Przed ślubem przyszła żona księcia, która jest katoliczką, przejdzie na anglikanizm - poinformowało biuro prasowe Pałacu Kensington.

4/5
książę Harry, Meghan Markle
ONS

Meghan Markle z okazji zaręczyn otrzymała pierścionek, który osobiście zaprojektował dla niej książę Harry. W pierścionku znalazły się dwa mniejsze diamenty, pochodzące z kolekcji księżnej Diany oraz jeden większy z Botswany. Specjaliści wycenili pierścionek na 70 tysięcy dolarów.

5/5
Księżna Kate
East News

Wiosna 2018 roku będzie obfitować w radosne wydarzenia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oprócz planowanego na maj ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle, w kwietniu na świat przyjdzie trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama.