Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

Książę Karol zdradzał też Camillę! Jego kochanka skończyła tragicznie

Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

Książę Karol od zawsze miał słabość do pięknych kobiet i zdecydowanie nie należał do grona wiernych mężczyzn. Nie jest w końcu żadną tajemnicą, że regularnie zdradzał Dianę ze swoją przyjaciółką Camillą. Teraz z kolei wyszło na jaw, że jeszcze zanim poznał Dianę i był w związku z Camillą, to... ją zdradzał! Poznajcie szczegóły romansów księcia poniżej.

Książę Karol nie był wierny Camilli

Mogłoby się wydawać, że Camilla to wielka miłość księcia Karola. W końcu był z nią związany jeszcze zanim poznał księżną Dianę, a gdy został jej mężem, bo tak życzyła sobie jego matka królowa Elżbieta II, to i tak nie potrafił zakończyć swojej relacji z Camillą. Jednak o wielkim uczuciu nie może być mowy, bo Karol nie potrafił być wierny nawet Camilli! Jak się okazuje bowiem, książę miał w tamtych czasach wyjątkową słabość do pięknych blondynek. Jedną z kobiet, która wpadła mu w oko była Dale Tryon, znana jako Kanga Tryon. To właśnie ona była jego kochanką, gdy był związany ze swoją obecną żoną w latach 70.

Tryon była córką bogatego australijskiego biznesmena. Przyjechała do Wielkiej Brytanii w 1972 roku, żeby pracować w firmie PR-owej. Swój wolny czas spędzała w klubie Mayfair Annabel, gdzie poznała księcia Karola i natychmiast podbiła jego serce! Była dokładnie w jego typie - blondynka z pełnymi ustami i idealną figurą. 

Książę Karol uwielbiał jej towarzystwo i uważał, że jest "jedyną kobietą, która go rozumie". Karol odwiedził nawet dom rodzinny swojej kochanki w Melbourne. Niestety, nie mógł jej poślubić, ponieważ królowa Elżbieta II uważała Kangę za nieodpowiednią kandydatkę na żonę przyszłego króla. Oczywiście to samo zdanie miała o Camilli. Co ciekawe, obie kobiety wyszły w końcu za mąż za innych mężczyzn i obie urodziły synów, których ojcem chrzestnym został książę Karol. Co więcej, obie nawet nadały swoim synom imię Karol!

Doskonale wiemy, jak potoczyły się losy Camilli, która w końcu została żoną Karola, wybaczając mu zdrady. Z kolei Kanga skończyła tragicznie - walczyła z rozszczepem kręgosłupa i rakiem macicy. Była uzależniona od środków przeciwbólowych, które powodowały omamy. Miała za sobą także próbę samobójczą - spadłą z wysokiego okna, łamiąc kręgosłup. Twierdziła, że została wypchnięta. To nie wszystko! Kanga wyjechała do Indii, gdy dowiedziała się, że jej mąż chce wziąć z nią rozwód. Tam zachorowała na posocznicę i zmarła w listopadzie 1997 roku. Warto zauważyć, że zaledwie 3 miesiące wcześniej zmarła księżna Diana w tragicznym wypadku. 

 

Tak wyglądała kochanka księcia Karola Kanga Tryon

Kanga Tryon kochanka księcia Karola
East News

Kanga Tryon po próbie samobójczej 

Kanga Tryon kochanka księcia Karola po wypadku
East News

Obecnie książę Karol i Camilla tworzą zgrane małżeństwo, choć niedawno plotkowało się o rozwodzie

Camilla Parker-Bowles w kapeluszu
East News

 

Więcej na temat Książę Karol
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47