Księżna Diana umarła zbyt młodo
East News
1/4
East News

 

Książę Karol ma na swoim koncie wiele burzliwych romansów. Niektóre z nich trwały nawet wtedy, gdy był już mężem księżnej Diany. Oczywiście mowa o zażyłości, jaka łączyła go od zawsze z Camillą Parker Bowles. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że w przeszłości książę Karola był związany również ze... starszą siostrą księżnej Diany! Jego relacja z Sarah Parker była dość burzliwa, a sama dziewczyna chciała chyba wylansować się w mediach jego kosztem. Jak to się stało, że książę Karol wybrał na żonę jej młodszą siostrę? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: To nie książę Karol jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego?!

2/4
East News

 

Książę Karol: kulisy romansu z siostrą księżnej Diany

 

Książę Karol, zanim poznał księżną Dianę, był w związku z jej starszą siostrą. Co ciekawe, między nimi było aż 7 lat różnicy. Jednak to nie przeszkadzało im w spotkaniach. Sarah Parker zachowywała się jednak tak, jakby ten związek służył jej jedynie w zdobywaniu rozgłosu. Kobieta systematycznie spotykała się bowiem z dziennikarzami, którym opowiadała o relacji, jaka łączy ją z następcą tronu. Oprócz tego Sarah Parker wspominała także byłych chłopaków. Starsza siostra księżnej Diany zdecydowała się nawet wyjawić, że cierpi na anoreksję oraz jest uzależniona od alkoholu! Jednak to nie te wyznania przelały czarę goryczy. Księcia Karola zabolało coś całkiem innego...

 

Zobacz także: Seks z Karolem, próby samobójcze... Co zawierają taśmy księżnej Diany, o których mówi cała Anglia?

3/4
East News

 

Sarah Parker w rozmowie z "The Mirror" stwierdziła, że nie chce być żoną księcia Karola. 

 

- Nieważne, czy byłby śmieciarzem czy angielskim królem - dodała starsza siostra księżnej Diany. 

 

Te słowa mocno zabolały księcia Karola. 

 

- Jak można zrobić coś tak niewiarygodnie głupiego - powtarzał zraniony mężczyzna.

 

W ten sposób na dobre zakończył się związek księcia Karola i Sarah Parker. Jak więc doszło do tego, że następca tronu poślubił młodszą siostrę swojej byłej ukochanej? Zobaczcie kolejny slajd!

4/4
Księżna Diana umarła zbyt młodo
ONS

 

Księżna Diana i książę Karol: jak się poznali?

 

Księżna Diana poznała księcia Karola w 1977 roku, gdy ten przyjechał odwiedzić ich rodzinną rezydencję w Althorp. Następca tronu spotykał się jeszcze wtedy z jej starszą siostrą. 

 

- Moja siostra uwiesiła się na nim, była jak wysypka na całym jego ciele. Myślałam "Boże, on musi tego nie znosić". Trzymałam się z daleka. Pamiętam, że byłam grubą, krępą, niepomalowaną, niebłyskotliwą panną. Ale byłam bardzo głośna i pewna siebie, a to mu się spodobało - wspominała tamto spotkanie księżna Diana.

 

Kilka lat później dziewczyna pojawiła się na 30. urodzinach księcia Karola i to był początek ich wspólnej historii, która nie miała niestety happy endu...

 

POLECAMY: Księżna Diana została UPOKORZONA przez księcia Karola w intymnej sytuacji! Ten wieczór zniszczył wszystko!

Więcej na temat książę Karol Księżna Diana