książę Karol, księżna Camilla
East News
Czy to przyczyna jego rozwodu z Camillą?
1/5
książę Karol, księżna Camilla
East News

 

Od kilku dni nie mówi się o niczym innym, niż rozwód księcia Karola i księżnej Camilli po 14 latach małżeństwa. Wobec tej informacji niczym wydaje się konflikt między księżna Kate a Meghan Markle! Nie da się ukryć, że Brytyjczycy są w szoku i nie mogą uwierzyć, że niedługo przestanie istnieć małżeństwo Karola i Camilli. Według najnowszych doniesień, kwestią czasu jest oficjalne podanie tej wiadomości do mediów. Tymczasem jednak na jaw wyszły nowe i szokujące fakty dotyczące rozwodu pary. Do sieci wyciekło zdjęcie, które wiele mówi o powodach rozstania następcy tronu. Otóż, według doniesień, książę Karol jest gejem! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach i zobaczcie zdjęcie!

 

Zobacz: Zaskakujące doniesienia mediów! Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?

2/5
książę Karol, księżna Camilla
East News

 

Pierwsze informacje na temat orientacji księcia Karola pojawiły się już w 2000 roku, o czym informuje magazyn "The Sun". Ponoć właśnie orientacja Karola przyczyniła się do jego rozwodu z księżną Dianą i kłopotów małżeńskich z księżną Camillą. 

 

Zobacz: Problemy w związku – terapia par, objawy kryzysu, dobre książki

3/5
książę Karol, księżna Camilla
East News

 

Właśnie w 2000 roku mówiło się już o filmie pornograficznym z udziałem Karola i Michaela Fawcetta, jego doradcy. Informacje miał ujawnić wówczas George Smith, który był służącym królowej. Mężczyzna podobno był nieszczęśliwie zakochany w księciu i chciał go zniszczyć. Ponoć jednak rodzina królewska zapłaciła mu za milczenie.

 

Zobacz: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

4/5
książę Karol
East News

 

To jednak nie wszystko! W 2016 roku wyciekły zdjęcia Karola z młodym mężczyzną w bardzo intymnej sytuacji!

 

 

Zobacz: Jak żyć po rozwodzie

5/5
książę Karol
East News

 

Myślicie, że książę Karol faktycznie jest gejem? 

 

Zobacz: Gdy w trakcie rozwodu już go nie chcemy...

Więcej na temat książę Karol