Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Niepokojące wieści z zagranicy! Książę Harry NIE CHCE mieć dzieci: "uwielbia mieć Meghan dla siebie"!

Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Choć od ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle nie minęło nawet pół roku, fani z niecierpliwością wyczekują kolejnego królewskiego potomka! Raz po raz dopatrują się w zachowaniu i wyglądzie księżnej zmian świadczących o tym, iż jest w stanie błogosławionym. Szczególnie mocno przyglądają się jej specjaliści od rodziny królewskiej. Jeden z nich uważa, że Meghan będąc w ciąży przestanie używać keratyny i będzie miała kręcone włosy! Na takie zjawisko przyjdzie nam chyba jeszcze poczekać, bowiem zagraniczne media donoszą, iż Harry... nie chce jeszcze mieć dzieci!

 

Książę Harry nie chce mieć dzieci!
 

Bycie rodzicem to nie lada wyzwanie - nieprzespane noce, brak czasu, a potem często problemy związane z wychowywaniem pociech... Harry widząc, co przechodzi jego brat William i Kate, chyba się przestraszył i postanowił wstrzymać się z decyzją o założeniu rodziny. Stwierdził, iż pierwsze miesiące po małżeństwie najlepiej spędzić z żoną sam na sam:

Pierwsze miesiące małżeństwa były jeszcze lepsze, niż Harry sobie wyobrażał. Coraz bardziej zakochuje się w Meghan. Po poślubnym szaleństwie, cieszą się codziennością jako mąż i żona. Harry chciałby, żeby mieli razem dzieci, ale naprawdę mu się nie śpieszy. Uwielbia mieć Meghan dla siebie - czytamy na hollywoodlife.com.

 

Jak myślicie, ile czasu potrzebuje jeszcze Harry, by nacieszyć się Meghan?

 

Polecamy: Meghan Markle ma obsesję na punkcie ciąży? Nigdy nie zgadniesz, co zrobiła!

 

Harry i Meghan będą przykładnymi rodzicami?

Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10