Krzysztof Rutkowski na konferencji
East News

Detektyw Krzysztof Rutkowski zatrzymany! Chodzi o utrudnianie śledztwa w sprawie zaginięcia Ewy Tylman

Krzysztof Rutkowski na konferencji
East News

Krzysztof Rutkowski, słynny detektyw bez licencji, został zatrzymany. Według portalu gazeta.pl, chodzi o utrudnianie śledztwa w sprawie głośnego w ostatnich dniach zaginięcia Ewy Tylman.

Realizujemy nakazy wydane przez Prokuraturę Okręgową w Poznaniu związane z zatrzymaniem do przeszukania trzech samochodów - powiedział portalowi rzecznik wielkopolskiej policji.

Rzecznik nie mówi kogo zatrzymano, ale wiadomo, że "policjanci zatrzymali wytypowane pojazdy w sposób dynamiczny, w różnych miejscach na terenie Wielkopolski".

Tyle policja. Zatrzymanie potwierdza też sam Rutkowski. Na swoim profilu facebookowym zamieścił dwa wpisy.

Niestety podróż na urodziny Juniora przerwało mi zatrzymanie na autostradzie policji ... dokładnie wydziału kryminalnego z Poznania.

Czego dotyczy zatrzymanie? Do tej pory niestety NIE WIEM... ! - napisał.

 

Niestety podróż na urodziny Juniora przerwało mi zatrzymanie na autostradzie policji ... dokładnie wydziału kryminalnego...

Posted by Krzysztof Rutkowski on 4 grudnia 2015

Po godzinie dodał:

Cały czas czekam... 
Z nieoficjalnego źródła wiem, że został zatrzymany również Robert Rewiński - naczelny portalu Patriot24.net oraz pracownik mojego Biura, którzy znajdowali się w Poznaniu i pracowali przy sprawie Ewy...

Cały czas czekam... Z nieoficjalnego źródła wiem, że został zatrzymany również Robert Rewiński - naczelny portalu...

Posted by Krzysztof Rutkowski on 4 grudnia 2015

 

Zatrzymanie wiąże się z głośną sprawą zaginięcia Ewy Tylman. 26-latka zaginęła w poniedziałek 23 listopada nad ranem. Kamery nagrały ją o godz. 3.24 w centrum Poznania przy moście św. Rocha. Szła prowadzona przez znajomego - Adama Z., wracali z imprezy. W piątek sąd aresztował Adama Z. pod zarzutem zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Ciała Ewy ciągle nie znaleziono. Cały piątek przeczesywano wytypowane przez sonary miejsca w rzece.

Krzysztof Rutkowski angażował się w poszukiwania Ewy od tygodnia. Poprosiła go o to rodzina dziewczyny. 

Więcej na temat Krzysztof Rutkowski
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22