Krzysztof Jackowski
East News
Newsy

Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje! "Od Polski będzie zależało coś bardzo ważnego"

Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje! "Od Polski będzie zależało coś bardzo ważnego"

Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję i chociaż aktualnie nie przebywa w swoim domu, to nie chciał zwlekać z tymi informacjami ani chwili. Swoją najnowszą audycję nagrał z herbaciarni w Ustce, ponieważ nie chciał niczego przeoczyć. Jasnowidz znów ostrzega przed ogromnym niebezpieczeństwem! Zobaczył coś, co go przeraziło! Jego zdaniem, te działania mogą wydarzyć się już za chwilę. Zobaczcie, co ujrzał w swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski! 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Czekają nas naprawdę trudne lata! "Możemy być wcielani do wojska"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje! 

Krzysztof Jackowski już od dłuższego czasu przestrzega, że niedługo mogą czekać nas naprawdę trudne czasy. Zdaniem jasnowidza na świecie może zacząć się robić bardzo niebezpiecznie. Jackowski właśnie miał kolejną wizję i chociaż aktualnie przebywa z żoną w Ustce, postanowił nie zwlekać i ostrzec swoich słuchaczy. 

Dzisiaj nie jestem u siebie i prawdę mówiąc nie chciałem robić audycji. [...] Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić.

Zdaniem jasnowidza już w tej chwili zaczyna się dziać coś poważnego. W swojej wizji zobaczył sabotaż, który może przerodzić się w działania wojenne. 

Zaczyna się moim zdaniem coś poważnego dziać w tej chwili już. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe - duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce. 

Krzysztof Jackowski odniósł się także do epidemii koronawirusa. Ze słów jasnowidza wynika, że panująca na świecie pandemia to przykrywka, pod którą kryje się coś znacznie gorszego! 

Ta sytuacja z koronawirusem... Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga - rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało. [...] Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje - mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać już na bok. Zaczniemy widzieć, pod tą otoczką koronawirusa to, o czym między innymi ja mówię od kilku lat, a też od początku koronawirusa. To będzie albo atak na kolej, albo sabotaż kolejowy. To co się wydarzy będzie mogło oznaczać rozwój tego i coś groźniejszego. Jeżeli zaczną być niepokoje na świecie, to one mogą zacząć powstawać w trzech punktach świata, albo jedno po drugim, albo w trzech punktach naraz. 

Na koniec swojej audycji Jackowski przyznał, że z każdą chwilą będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie. Ma być również wielki pożar dużego miasta! Jasnowidz nie wyjawił jednak dokładnej lokalizacji.

Wielki pożar dużego miasta. Uwaga - sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski - nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie. 

Miejmy nadzieję, że jednak nie będziemy musieli tego wszystkiego doświadczać. Niemniej jednak każda kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego, jest coraz bardziej przerażająca... 

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube

Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję i natychmiast podzielił się nią z obserwatorami. Jego zdaniem już niedługo będziemy coraz bardziej świadomi tego, że jesteśmy przygotowywani do działań wojennych. 

Krzysztof Jackowski
East News

Zobacz także
Krzysztof Jackowski

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o wakacje! 

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidz mówi o wojnie! "Zacznie się nagle"

 

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Czekają nas naprawdę trudne lata! "Możemy być wcielani do wojska"
Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Czekają nas naprawdę trudne lata! "Możemy być wcielani do wojska"

Krzysztof Jackowski niedługo po zakończeniu drugiej tury wyborów prezydenckich, przeprowadził na Youtubie kolejną audycję. Z jego wizji dowiadujemy się, że czekają nas naprawdę trudne lata... Wygląda na to, że epidemia koronawirusa, to niestety dopiero początek problemów. Czy grozi nam wojna? Globalny kryzys? Słowa jasnowidza zdecydowanie nie napawają optymizmem. Zobaczcie.  Zobacz także:  Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych" Krzysztof Jackowski w najnowszej wizji obawia się najbliższych lat!  Kolejne wizje  Krzysztofa Jackowskiego  wywołują coraz więcej emocji - głównie te, które dotyczą wojny i globalnego kryzysu. Niedawno słowa Jackowskiego, wywołały duży niepokój wśród jego obserwatorów.  Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych. [...] Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna - powiedział jakiś czas temu Krzysztofa Jackowskiego.  Teraz, w najnowszej wizji Jackowski odpowiadał na pytania dociekliwych widzów, a te w głównej mierze dotyczyły właśnie najbliższej przyszłości. Jedno z nich dotyczyło tego, czy polskim cywilom może coś zagrażać. Jackowski odpowiedział:  Możemy być wcielani do wojska w przyszłości... niedługiej. Jackowski przyznał, że sam bardzo obawia się tego, co przyniosą najbliższe trzy lata. Podkreślił również, że już dawno mówił o tym, że w roku 2020 "zacznie się coś dziać". I niewątpliwie zaczęło się - epidemia koronawirusa i kryzys gospodarczy to niestety według Jackowskiego tylko początek...

East News
Newsy
Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 
Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 

Krzysztof Jackowski zamieścił na Youtube swoją nową wizję. Jasnowidz opowiedział w niej m.in. o koronawirusie. Jego zdaniem pandemia nie ma aż takiej siły, jak jest nam to przedstawiane. Twierdzi, że jest to wytwór marketingowy. Co jeszcze mówi Jackowski?  Zobacz także:  Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa Znany jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości - pandemia koronawirusa może być produktem marketingowym. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego koronawirus nie ma aż takiej siły, jak jest nam to mówione.  Jest bardzo dziwna rzecz, powiem Wam. W między czasie miałem mnóstwo wizji, mnóstwo spraw. Wielokrotnie w czasie tej pandemii zdarzało mi się zwłoki znaleźć [...] i wiele spraw potrafiłem wyjaśnić w tym okresie. Natomiast dziwna rzecz, bo to bardzo dziwne... Parę osób napisało e-maila czy komentarz, że nie powinienem rozważać obecnej sytuacji logicznie, ponieważ nie da się tego do końca logicznie przerobić i uważam, że macie rację. Ale dziwna rzecz jest taka, że jeżeli się skupiam, to jest taka luka, takie coś bardzo dziwnego. Może rzeczywiście nie powinienem się skupiać pod kątem pandemii, która de facto jest produktem marketingowo jakimś tam... To nie znaczy, że jej nie ma, tylko jej waga, jej siła, jej rażenie nie jest takie jak się nam mówi - powiedział Krzysztof Jackowski w swojej "audycji" na Youtube. Co więcej Krzysztof Jackowski przewiduje, że po wyborach "zacznie być ciekawie". Zdaniem jasnowidza obecny obóz rządzących zostawi nas z tą trudną sytuacją i rozejdzie się.  To mi wygląda tak, jakby ten rząd nie będzie nawet chciał dalej rządzić. Oczywiście pretekst do tego znajdzie. Zaryzykuję... kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty! Ale...

East News
Newsy
Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 
Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 

Krzysztof Jackowski  podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją! Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce opublikował kolejne nagrania, w których mówi, co jego zdaniem już wkrótce wydarzy się nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu potwarza, że świat czeka wojna. Teraz jasnowidz znów ostrzega, że jesienią wydarzy się coś strasznego! Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale na YouTube.com dwa filmy, w których opowiada o swoich wizjach dotyczących naszej przyszłości. Tym razem jasnowidz apeluje, żebyśmy zwracali uwagę na wprowadzane obostrzenia, a przede wszystkim na odwoływanie lotów! Dlaczego?   Powiem wam to zdanie: Polski rząd czeka na decyzje, jest to decyzja militarna. Mam wrażenie, że decyzja militarna leciuteńko przesunięta będzie w czasie, ona już jest przesunięta w czasie, ale to ten czas. Zwróćcie uwagę, że zbliżają się następne obostrzenia, ale bardzo mocno obserwujcie co będzie się z lotnictwem działo. Jeżeli nagle zaczną się decyzje o hamowaniu lotów, powiedzmy nie tylko w Polsce, wtedy należy już zachować wszelką ostrożność - mówił Krzysztof Jackowski. - Jesień drodzy państwo będzie inna od tych jesieni, które przyszło nam przeżyć - dodał.  W kolejnym filmie Krzysztof Jackowski znów zaznacza, że według niego coś złego wydarzy się Bliskim Wschodzie.  Ale to jeszcze nie koniec, według wizji jasnowidza może dojść do zamachu na ważnego polityka!  Samolot mi się kojarzy... skręcony samolot. Coś się wydarzy z samolotem, ale chyba bliżej ziemi, na lądzie - mówił jasnowidz. - Następne odczucie jakie mi się kojarzy to szybko kurtyna zacznie opadać, chodzi o Europę i pandemię....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik