Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kwaśniewska skomentowała plotki o kryzysie w związku
Akpa
Newsy

Kryzys w małżeństwie Kwaśniewskiej? Ola zakpiła z plotek tym zdjęciem

Błyskotliwa riposta gwiazdy

Przerwa od show-biznesu nie sprawiła, że Aleksandra Kwaśniewska uciekła z radarów tabloidów. Wręcz przeciwnie - o córce byłego prezydenta pisze się ostatnio sporo. Kolorowa prasa interesuje się nie tylko jej przymusowym urlopem od telewizji, ale i rzekomym kryzysem w małżeństwie. Plotki skomentowała nawet jej mama. Przypomnijmy: Co się dzieje z Olą Kwaśniewską? Jolanta tłumaczy zastój jej kariery

Alesandra rzadko komentuje plotki na swój temat, ale tym razem postanowiła zrobić mały wyjątek, a forma, w której to zrobiła jest ostatnimi czasy jedną z najpopularniejszych wśród celebrytów. Kwaśniewska opublikowała bowiem na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy płytę jej męża na sklepowej półce. Opatrzyła je krótkim, ale zabawnym komentarzem i teraz już chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, jaka jest prawda.
 

A mówią, że nie widuję męża... ;-) - czytamy pod zdjęciem.


Z humorem i dystansem - taką Olę lubimy najbardziej.

Zobacz: Kwaśniewska miała być żoną zagranicznego gwiazdora. Wygadał się prezydent

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

 

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

 

akpa20120922_slub_jk_3479.jpg

Kwaśniewska świętuje urodziny na rajskich wakacjach:

Aleksandra Kwaśniewska
Newsy
"Olka nie przygotowuje się do porodu"
Kwaśniewska wyjeżdża z kraju

Po głośnym "ślubie roku" Ola Kwaśniewska postanowiła odpocząć od show-biznesu i zniknęła z salonów na dwa miesiące. To spowodowało, że tabloidy zaczęły zastanawiać się, czy celebrytka przypadkiem nie jest w ciąży. Plotki nabrały nowego życia, gdy Ola kilka dni temu pojawiła się na koncercie zespołu swojego męża, Kuba Badacha. Powód? Kwaśniewska ciągle trzymała się za brzuch , co tylko dodało pikanterii całemu wątkowi. Przypomnijmy: Kwaśniewska podejrzanie zakrywa brzuch na koncercie męża Magazyn "Party" skontaktował się w tym celu z menadżerką Oli i zapytał wprost - czy Kwaśniewska i Badach spodziewają się dziecka? - Gdyby wierzyć plotkom to Ola powinna mieć już całą gromadkę dzieci. Już kilka razy media ogłaszały, że jest w ciąży - tłumaczy Małgorzata Herde. Spekulacje ostatecznie ucinają znajomi, którzy przy okazji dodają, że Kwaśniewska z mężem planują kolejną przerwę od świata mediów . W tym celu udadzą się na urlop za granicę. - Olka nie przygotowuje się do porodu, tylko do długiej podróży po Wietnamie i Kambodży . Wyjeżdża tam za kilka miesięcy. Szkoda. A już spodziewaliśmy się poważnej konkurencji dla Małgorzaty Sochy i Justyny Steczkowskiej w walce o miano "ciąży roku"... Tak wyglądał ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha:

Newsy
Kto zaprojektuje suknię ślubną Oli Kwaśniewskiej?
Ślub tuż, tuż...

Już wkrótce Aleksandra Kwaśniewska powie sakramentalne tak swojemu wieloletniemu partnerowi Kubie Badachowi (czytaj: Kwaśniewska zaręczyła się. Ślub w tym roku! ), a jej ślub będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Nazwisko i popularność zobowiązują do świetnej prezencji w tak ważnym dniu, dlatego córka prezydenta powinna pojawić się w wyjątkowej kreacji. Kto ją zaprojektuje? "Twoje Imperium" dowiedziało się, że żaden polski projektant póki co nie podpisał z Kwaśniewską umowy o współpracy . Przynajmniej takie są oficjalne wersje. Być może współpraca jest owiana tajemnicą aż do dnia ślubu, a być może kreację zaprojektuje jakiś zagraniczny dom mody. Pojawiły się nawet plotki, że białą kreację ma zaprojektować sama Aleksandra. - Przyjaźnię się z Olą, ale nie ja projektuję jej ślubną kreację. Nie wiem, komu powierzyła to zadanie, ale jestem pewna, że suknia będzie zjawiskowa - zdradziła projektantka Natalia Jaroszewska. Bez względu na to jaką i czyjego projektu kreację Kwaśniewska wybierze i tak pewne jest że będzie wyglądać przepięknie. W końcu jest bardzo atrakcyjną kobietą. chimera

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach
East News
Newsy
Ola Kwaśniewska to żona idealna! Podarowała mężowi wyjątkowy prezent i nigdy nie zgadniecie jaki!
Ola Kwaśniewska to żona idealna! Podarowała mężowi wyjątkowy prezent i nigdy nie zgadniecie jaki!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są już małżeństwem od 6 lat. Przez ten czas z pewnością zdążyli się doskonale poznać, wiedzą o sobie niemal wszystko, a przede wszystkim to, jak sprawić radość swojej drugiej połówce. Ta wiedza doskonale przydaje się w urodziny, co właśnie Ola Kwaśniewska udowodniła!    24 sierpnia jej mąż Kuba obchodzi 42. urodziny. To bez wątpienia ważna data w kalendarzu i wyjątkowy dzień. Z tej okazji Ola Kwaśniewska podarowała mężowi świetny prezent !   Zobacz:  Aleksandra Kwaśniewska we wzruszający sposób  pożegnała  przyjaciela...   Ola Kwaśniewska spełniła marzenie swojego męża?   Można podejrzewać, że Ola Kwaśniewska właśnie spełniła marzenie swojego męża z dzieciństwa! Z okazji urodzin podarowała mu bowiem… stół z piłkarzykami! Identyczne modele można do tej pory znaleźć wielu lokalach lub pubach! Chyba każdy kiedyś grał w piłkarzyki, a może robi to do tej pory.    Kuba Badach był zachwycony prezentem, co Ola uwieczniła na zdjęciu i pokazała na Instagramie.   I nie bój nic. Jest młodość póki są zakwasy - napisała Ola Kwaśniewska pod zdjęciem.   Myślicie, że to fajny pomysł na prezent?   Przeczytaj też:  Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach  pierwszy raz  pojawili się wspólnie na imprezie!   Polecamy:  Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska  zniknęła  z pierwszych stron gazet?   Kuba Badach był zachwycony prezentem! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem już od 6 lat!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner