Krystyna Janda w czerwonym szalu
ONS
Newsy

Krystyna Janda opublikowała listę "zdrajców narodu". Znalazła się na niej plejada polskich gwiazd

Kto jest na liście?

Krystyna Janda opublikowała listę "zdrajców narodu" na Facebooku. Okazuje się, że trafiły na nią największe gwiazdy, artyści i sportowcy. Aktorka zakpiła w ten sposób z publikacji, którą kilka miesięcy temu stworzył (wspierający prawdą stronę sceny politycznej) portal Wirtualna Polonia. A znalazły się na niej osoby popierające w wyborach prezydenckich Bronisława Komorowskiego. Wpis Krystyny Jandy skomentowała Justyna Kowalczyk, której nazwisko również trafiło na listę.

I ja też? Z Panią być na jednej liście to wielki zaszczyt! - napisała sportsmenka.

Post zamieszczony przez Krystynę Jandę spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Po jednym dniu wpis aktorki polubiło ponad 12 tysięcy osób. Kto znalazł się na liście "zdrajców narodu"?

LISTA SPRZEDAWCZYKÓW I ZDRAJCÓW NARODU:

Przemysław Saleta
Andrzej Grabowski
Otylia Jędrzejczak
Adam Małysz
Mateusz Kusznierewicz
Andrzej Wajda
Olga Jackowska (KORA)
Katarzyna Rooyens (KAYAH)
Robert Korzeniowski
Daniel Olbrychski
Krzysztof Skibiński
Rafał Sonik
Tomasz Karolak
Krystyna Janda
Janusz Gajos
Zygmunt Chajzer
Grzegorz Turnau
Kamil Sipowicz
Dariusz Michalczewski
Jan Tomaszewski
Jerzy Dudek
Justyna Kowalczyk
Agnieszka Holland
Andrzej Chyra
Danuta Szaflarska
Krzysztof Materna
Artur Barciś
Krystyna Prońko
Anna Nehrebecka
Anna Niemczycka-Czartoryska
Magdalena Boczarska
Agnieszka Wielgosz
Andrzej Seweryn
Agnieszka Robótka-Michalska
Aneta Todorczuk-Perchuć
Iwona Guzowska
Olgierd Łukaszewicz
Krzysztof Penderecki
Romuald Lipko
Danuta Szaflarska
Stanisław Tym
Maria Sadowska
Jacek Borcuch
Wojciech Pszoniak
Ewa Braun
Zbigniew Hołdys
Maciej Maleńczuk

Zobacz także: Krystyna Janda stworzyła swoją markę kosmetyków! Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

 

Krystyna Janda wstawiła listę "zdrajców narodu" na Facebooku.

 

Justyna Kowalczyk skomentowała wpis Krystyny Jandy.

 

 

 

Krystyna Pawłowicz, Krystyna Janda
East News
Newsy
Posłanka Pawłowicz komentuje słowa Krystyny Jandy o klimakterium: "Nie rozmawiam o jakiejś emerytowanej aktorce"
Zabrała głos po słynnych słowach Krystyny Jandy

Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie słynnych już słów Krystyny Jandy. Posłanka została zapytana przez "Super Express", co myśli o wywiadzie, którego aktorka udzieliła magazynowi "Newsweek". Pawłowicz nie była zbyt wylewna, a wypowiedź Jandy skomentowała krótko i dosadnie: Rozmawiajmy o Polsce, a nie o jakiejś emerytowanej aktorce - mówi w rozmowie z tabloidem. -  Ona mnie w ogóle nie obchodzi. Nie obchodzi mnie również to, co ona opowiada. Są bardzo ważne ustawy PiS w Sejmie, rozmawiajmy o tym, rozmawiajmy o Polsce - powiedziała na łamach tabloidu. Wypowiedź Krystyny Pawłowicz jest odpowiedzią na słowa Krystyny Jandy, która w obszernym wywiadzie dla "Newsweeka" zwróciła uwagę na zachowanie posłanki, którego przyczyny upatruje w klimakterium: Przypuszczam, że ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium. I ja to znam: uderzenia gorąca, nieopanowane ruchy. Tylko ja na to biorę plastry. Jeżeli na Polskę ma wpływać klimakterium Krystyny Pawłowicz, to ja przepraszam. Ja zwyczajnie zaczynam się bać - powiedziała Krystyna Janda. Czy to koniec wymiany zdań między imienniczkami? A może będzie riposta ze strony Jandy?   Zobacz też: Krystyna Janda opublikowała listę "zdrajców narodu". Znalazła się na niej plejada polskich gwiazd   Krystyna Pawłowicz skomentowała słowa Krystyny Jandy.   Czy Krystyna Janda zabierze jeszcze głos w tej sprawie?

Krystyna Janda w emocjonalnym wpisie apeluje do Andrzeja Dudy
Newsy
Krystyna Janda zamieściła emocjonalny wpis w sieci: "Gdzie jest Prezydent? Błagamy Cię o pomoc"
Krystyna Janda zamieściła emocjonalny wpis w sieci: "Gdzie jest Prezydent? Błagamy Cię o pomoc"

Krystyna Janda zamieściła emocjonalny wpis w którym apeluje do Andrzeja Dudy. Aktorka nawiązała tym samym do gorących wydarzeń spod Sejmu, kiedy to Polacy przyłączyli się do protestujących polityków opozycji, którzy sprzeciwiają się ograniczenia mediów w gmachu na Wiejskiej w Warszawie. We wczorajszym proteście brali udział dziennikarze i gwiazdy takie jak: Karolina Korwin-Piotrowska, Maciej Stuhr czy Maja Ostaszewska.   Na profilu Krystyny Jandy na Facebooku pojawiło się m.in. nagranie opublikowane przez jedną z posłanek Platformy Obywatelskiej. Agnieszka Pomaska nagrała moment kiedy na sejmowym korytarzu spotyka Jarosława Kaczyńskiego. Na krótkim filmiku słychać, jak Pomaska krzyczy do lidera Prawa i Sprawiedliwości "Panie prezesie, jak panu nie jest wstyd? Co pan robi z naszym krajem?". Po chwili słuchać odgłos upadającego telefonu. Pan prezes Kaczyński rzucił się na mnie, wziął mój telefon i rzucił na ziemie- mówi na nagraniu Agnieszka Pomaska. Chwilę później na profilu Krystyny Jandy pojawił się pełen emocji wpis skierowany do prezydenta.   Gdzie jest Prezydent?! Prezydencie, który przysięgałeś być opiekunem i obrońcą, w służbie Wszystkich Polaków! Gdzie jesteś?!!!! Pomocy!!!!! Błagamy Cię o pomoc i sprawiedliwość !!!!   Zobaczcie, nagranie udostępnione przez Krystynę Jandę.   Zobacz także: Krystyna Janda zmobilizowała kobiety do protestów. Czy zajmie się polityką?! Jest odpowiedź gwiazdy!   Krystyna Janda udostępniła nagranie posłanki Platformy Obywatelskiej.   Aktorka apeluje do prezydenta. Krystyna Janda w emocjonalnym wpisie na Facebooku prosi Andrzeja Dudę o pomoc.

Krystyna Janda, Maciej Stuhr
ONS
Newsy
Maciej Stuhr "wyklaskany" w teatrze za żarty ze Smoleńska?! Jest komentarz Krystyny Jandy!
Maciej Stuhr "wyklaskany" w teatrze za żarty ze Smoleńska?! Jest komentarz Krystyny Jandy!

Maciej Stuhr został "wyklaskany" w teatrze Polonia Krystyny Jandy! Do incydentu doszło podczas spektaklu "Boska", gdy na scenie pojawił się aktor. Kilka osób wstało i zaczęło głośno klaskać i krzyczeć "brawo", przeszkadzając w kontynuowaniu sztuki - taką informację podała "Niezależna". Reakcja ludzi miała być formą protestu przeciwko żartom Macieja Stuhr z gali rozdania "Orłów". Wystąpienie aktora odbiło się w mediach szerokim echem, i jak widać, nie wszyscy zdążyli już o nim zapomnieć. Przykry incydent z teatru skomentowała sama Krystyna Janda, która również grała w tej sztuce. Na Facebooku gwiazdy pojawiło się specjalne oświadczenie. Czytamy w nim, że klaskać miała zaledwie jedna osoba, która została "wygoniona" z sali przez innych widzów. Sztuka był kontynuowana bez dalszych problemów. Szanowni Państwo chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania, pana Macieja Stuhra w Teatrze Polonia, podczas spektaklu „Boska”. Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan, pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód. Pozdrawiamy. Fundacja KJ Na Rzecz Kultury - czytamy na oficjalnym profilu Krystyny Jandy. Sam Maciej Struhr nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. Myślicie, że skomentuje to kolejnym żartem?   Zobacz też: Stuhr ostro do Pawłowicz: "Mój żart był wymierzony w tych, którzy tupolewami wycierają sobie gębę!".   Komentarz Krystyny Jandy na Facebooku. Maciej Stuhr został "wyklaskany" w teatrze Polonia.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner