Krystyna Janda dostaje pogróżki od internautów
ONS

Krystyna Janda stanęła w obronie Maćka Stuhra, a w sieci hejt: "PONIŻASZ SIĘ MIERNOTO"

Krystyna Janda dostaje pogróżki od internautów
ONS

Krystyna Janda dostaje pogróżki na Facebooku! Okazuje się, że hejterzy wysyłają do aktorki obraźliwe listy, w których krytykują ją za obronę Macieja Stuhra. Krystyna Janda opublikowała na swoim profilu jedną z wiadomości, jakie otrzymała od internautów. Padają bardzo mocne słowa i groźby.

dlaczego KLAMIESZ ???STUHRA WYKLASKIWALA GRUPA LUDZI W WIEKU TWOJEJ CORKI A NIE JEDEN STARSZY PAN !!!! NA STAROSC TAK SIE NIE KLAMIE !!!!!!!!!!BEZCZELNIE BO WIDZIALO TO WIELE OSOB . PONIZASZ SIE MIERNOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEB TRZEBA BY CI OGOLIC !! A KLASKANIE BEDZIE JUZ ZAWSZE . DOSC TAKICH SZMAT JAK TY WTYK KOMUMISTYCZNYCH- cytuje treść wiadomości.

Przypomnijmy, że zaledwie wczoraj aktorka wystosowała oświadczenie, w którym dementowała doniesienia "Niezależnej", według której Maciej Stuhr miał zostać "wyklaskany" w teatrze Polonia. Do incydentu doszło ponoć w trakcie trwania spektaklu "Boska" - kilka osób z widowni miało krzyczeć i klaskać. Była to forma protestu przeciwko aktorowi, który kilka tygodni wcześniej podczas rozdania Orłów 2016 żartował m.in. z tupolewa czy słynnych już słów Jarosława Kaczyńskiego o "gorszym sorcie Polaków".

Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan, pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód - napisała wówczas Krystyna Janda.

Zobacz także: Posłanka Pawłowicz komentuje słowa Krystyny Jandy o klimakterium: " Nie rozmawiam o jakiejś emerytowanej aktorce"

 

Krystyna Janda dostaje pogróżki na Facebooku.

Internauci wysyłają aktorce obraźliwe wiadomości.

Więcej na temat Krystyna Janda Maciej Stuhr
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04