Korwin Piotrowska o Ewelinie Lisowskiej i Edycie Górniak
ONS

Korwin o Lisowskiej: Nie grozi jej smutny los Górniak

Korwin Piotrowska o Ewelinie Lisowskiej i Edycie Górniak
ONS

Jeszcze rok temu Ewelina Lisowska rywalizowała z innymi uczestnikami w programie X-Factor. Dziś jest już gwiazdą, na koncie ma przeboje w radiu, a niedawno ukazała się jej druga płyta. W czerwcu zaś wystąpi na festiwalu Top Trendy jako jedna z największych atrakcji wieczoru. Przypomnijmy: Śliczna Ewelina Lisowska na konferencji Top Trendy 2013

Ewelina ma już na tyle mocną pozycję w show-biznesie, że znalazło się miejsce dla niej w książce "Bomba" Karoliny Korwin Piotrowskiej, w której dziennikarka opisuje najważniejsze jej zdaniem postacie z polskiego przemysłu rozrywkowego. Wielu gwiazdom się tam obrywa, ale nie Lisowskiej. Korwin jest nią zachwycona i wróży Ewelinie większą karierę niż dorobek Edyty Górniak!

Ładna. Zdolna. Wyrazista. Wie, czego chce i jak się bawić w szołbiznesowe klocki. Dziewczyna nie wzięła się znikąd. To wykształcony muzyk, absolwentka szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej. Komponuje, pisze teksty, nie grozi jej więc smutny los Edyty Górniak i innych polskich wokalistek, które muszą liczyć na często wątpliwy talent kompozytorski innych - możemy przeczytać w "Bombie".


Wolicie Ewelinę czy Edytę? Czytaliście już "Bombę"?

Co jeszcze Karolina Korwin Piotrowska napisała o innych gwiazdach w swojej książce? Czytajcie najmocniejsze fragmenty:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11