Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy

Koronawirus w Polsce. Druga ofiara śmiertelna. Zmarł pacjent z Wrocławia! 

Koronawirus w Polsce. Druga ofiara śmiertelna. Zmarł pacjent z Wrocławia! 

Nie żyje 73-letni pacjent zarażony koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że drugą śmiertlelną ofiarą niebezpiecznego wirusa jest pacjent ze szpitala we Wrocławiu. Mężczyzna był w ciężkim stanie i zmagał się z innymi chorobami. 

Zmarła druga osoba zakażona #koronawirus. To 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał we wrocławskim szpitalu (woj. dolnośląskie) i miał choroby współistniejące- poinfomorwało Ministerstwo Zdrowia. 

Niestety, to już druga ofiara śmiertelna w Polsce. 12 marca w szpitalu w Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta, która trafiła pod opiekę specjalistów zaledwie kilka dni wcześniej. Kobieta była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. 

Zobacz także: Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy?

Zmarł 73-letni mężczyzna zarażony koronawirusem.

Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Nie żyje mężczyzna ze szpitala w Radomiu! Ile miał lat? 
Kolejna bardzo smutna informacja!

Kolejna bardzo smutna informacja! Prezydent Radomia opublikował wpis, w którym przyznał, że w Szpitalu Specjalistycznym zmarł 43-pacjent zarażony koronawirusem.  To 43-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego, który do naszego szpitala trafił 16 marca jako pierwszy pacjent z COVID-19- napisała Radosław Witkowski, prezydent miasta.  Radosław Witkowski zdradził również, że w szpitalu w Radomiu przebywa jeszcze dziesięć osób u których zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. Według doniesień mediów zmarły mężczyzna który był zakażony koronawirusem był kierowcą PKS w Grójcu.  AKTUALIZACJA! Informacje o śmierci mężczyzny potwierdziło Ministerstwo Zdrowia.    Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Radomiu zmarła siódma osoba zakażona koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który był w stanie ciężkim. Diagnoza lekarzy wskazuje na śmierć z powodu zakażenia koronawirusem. — Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 22, 2020 Bliskim zmarłego mężczyzny składamy kondolencje.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, co było przyczyną śmierci 37-letniej kobiety!  Radosław Witkowski przekazał informację o śmierci mężczyzny zakażonego koronawirusem.   Do tej pory w Polsce zdiagnozowano 547 przypadków zakażenia koronawirusem.  

Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem! Miała zaledwie 57 lat
Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące? 

Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Pierwszy przypadek zarażenia w Polsce zdiagnozowano 4 marca. Dziś (poranek 17 marca), Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 205 przypadków zarażeń, w tym 5 ofiar śmiertelnych. Liczba zarażonych ciągle rośnie. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące?  Zobacz także:   Koronawirus w Polsce, 16.03. Zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. Nie żyje piąta osoba zarażona koronawirusem. Kim była?  Podano kolejną tragiczną informację o śmierci pacjenta zarażonego koronawirusem. Piątą ofiarą jest 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Wałbrzychu.  Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem - podało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.  Minister Zdrowia podczas jednej z konferencji zakomunikował, że trzeba przygotować się na coraz większą liczbę zarażeń:  Prawdopodobnie za tydzień, może trochę dłużej, będzie w Polsce nawet tak jak w innych krajach około 1000 osób z potwierdzonym zakażeniem. Miejmy nadzieję, że mniej - mówił podczas piątkowego wystąpienia. Przypominamy, że władze i oraz służba zdrowia apelują, aby unikać skupisk ludzi i pozostać w swoich domach na okres kwarantanny, aby zapobiegać rozprzestrzeniającemu się koronawirusowi.  Kim są ofiary koronawirusa w Polsce?  Pierwsza ofiara koronawirusa to 57-letnia kobieta. Zmarła pacjentka miała mieć kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. Zmarła 12 marca w poznańskim szpitalu.  Druga ofiara to 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner