Manicure Dody i Szulim
Instagram
Newsy

Szulim nie może uwolnić się od Dody. Poszła na manicure, a tam...

Doda wyśmiała całą sytuację

Konflikt Dody i Agnieszki Szulim to wciąż sprawa, która wzbudza ogromne emocje. Niebawem przed nami kolejne odsłony tego medialnego serialu, gdyż dużymi krokami zbliżają się sprawy sądowe, podczas których gwiazdy znów staną twarzą w twarz. Przypomnijmy: Przed Szulim ciężkie dni. Właśnie został złożony przeciwko niej kolejny pozew sądowy

Wczoraj natomiast doszło do dość zabawnej sytuacji z obiema paniami w roli głównej, a sprawczynią całego zamieszania okazała się... Maffashion. Blogerka wraz z Szulim wybrała się do swojego ulubionego salonu manicure i na Instagramie opublikowała zdjęcie uśmiechniętej Agnieszki w trakcie ozdabiania paznokci. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że dociekliwi internauci szybko dopatrzyli się, że w tym samym czasie na stoliku leżało zdjęcie efektownego manicure... Dody. Piosenkarka w przeszłości również była klientką tego samego salonu, a wzmożone tagowanie jej przez użytkowników pod zdjęciem sprawiło, że postanowiła je skomentować.
 

O! Zdjęcie moich dłoni! <3 <3 <3 ręce, które leczą hihihihi - napisała wokalistka.


Wszystko wskazuje na to, że nazwiska Szulim i Dody jeszcze długo będą pojawiały się obok siebie, nawet w najmniej oczekiwanych kontekstach ;)

Zobacz: Doda i Szulim wyczuły wiosenne trendy. Podobnie się ubrały

Manicure Dody i Szulim

 

Manicure Dody i Szulim

Doda w Paryżu:

Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy
Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły
Zapadły pierwsze decyzje

Dziś w południe w jednym z sądów w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa sądowa w sprawie naruszenia dóbr osobistych i prawa do prywatności rodziców Dody . Państwo Rabczewscy wnieśli pozew przeciwko Agnieszce Szulim , która ich zdaniem, w programie "Na Językach" dopuściła się wyżej wymienionych nadużyć. Na rozprawie pojawiła się też Doda . Przypomnijmy: Doda pokazała zdjęcie Szulim z sądu. Dziś ich pierwsza rozprawa Jak udało nam się dowiedzieć, posiedzenie trwało niecałą godzinę, a Szulim jako osoba pozwana musiała ustosunkować się do zarzutów sformułowanych przez prawnika Rabczewskich. Jaką linię obrony przyjęła dziennikarka? Jak donosi źródło AfterParty.pl, Szulim zeznała przed sądem, że nie ma nic wspólnego z materiałem o rodzicach Dody, który wyemitowano w "Na Językach".   W charakterze świadka zeznawała również Doda. Sprawę odroczono, a na kolejną rozprawę powołani zostaną nowi świadkowie.   Rodzice Dody byli bardzo zdecydowani, a ich prawnik przekonywał sąd, że materiał z programu Szulim naruszył ich prawo do prywatności i dobra osobiste, ponieważ nie są osobami publicznymi. Doda zaś zeznała m.in., że dziennikarka załatwiała w ten sposób prywatne animozje. Agnieszka broniła się, że to nie ona realizowała materiał o przyrodniej siostrze Rabczewskiej, a była jedynie prezenterką, która go zapowiedziała na antenie. W związku z tym muszą zostać powołani kolejni świadkowie, tym razem z produkcji "Na Językach" - zdradza nam osoba z bliskiego otoczenia Agnieszki. Mimo takiego finału dzisiejszej rozprawy, rodzice Rabczewskiej i sama Doda wyszli z sądu w dobrych humorach. Podobnie zresztą jak Szulim, która mogła liczyć na wsparcie ukochanego, Macieja Żakowskiego . Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure   Doda z rodzicami i Agnieszka Szulim w sądzie:

Doda skomentowała aferę z Szulim
ONS
Newsy
Doda pokazała zdjęcie Szulim z sądu. Dziś ich pierwsza rozprawa
Rabczewska towarzyszyła rodzicom

Konflikt Agnieszki Szulim i Dody trwa już od dawna, ale dopiero teraz zajmie się nim sąd. Dziennikarkę czekają aż trzy rozprawy z Rabczewską i jej rodziną. Wczoraj informowaliśmy was, że pierwsza z nich toczyć się będzie w warszawskim sądzie, a stroną pozywającą są właśnie rodzice Dody. Przypomnijmy: Wiemy dlaczego Szulim przełożyła imprezę urodzinową Do pierwszej rozprawy doszło dzisiaj o godzinie 12:00. Stawiły się na niej obie strony tj. państwo Rabczewscy i Agnieszka Szulim, oczywiście w towarzystwie swoich adwokatów. Sprawa toczy się o naruszenie dóbr osobistych Wandy i Pawła Rabczewskich przez Szulim w programie "Na Językach", który kilka miesięcy temu wyemitował materiał traktujący o ich życiu prywatnym. Rodzicom towarzyszyła też Doda, która po zakończeniu rozprawy zrobiła nawet zdjęcie wychodzącej z sali Szulim. Opublikowała je na swoim Instagramie z ironicznym komentarzem.   Pierwsze bociany przyleciały do sądu - czytamy pod fotką. Póki co, nie są znane żadne szczegóły dzisiejszej rozprawy. Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure Doda i Szulim w sądzie:

Doda skomentowała proces z Szulim
Paparaty
Newsy
Doda komentuje proces z Szulim: Czyta co jej podetkną pod nos
Rabczewska o dzisiejszej rozprawie

To było emocjonujące popołudnie - Doda i Agnieszka Szulim spotkały się w jednym z warszawskim sądów. Dziennikarka została pozwana przez rodziców wokalistki o naruszenie dóbr osobistych i prawa do prywatności w programie "Na Językach". Doda zaś występowała w charakterze świadka. Przypomnijmy: Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły Tak jak informowaliśmy wcześniej, Agnieszka odpierała zarzuty formułowane przez prawnika Rabczewskich i wyjaśniała przed sądem, że nie odpowiadała za materiał transmitowany w jej programie, a jej rola sprowadziła się tylko do jego zapowiedzi na antenie. Dzisiejsze spotkanie w sądzie postanowiła skomentować również Doda. Rabczewska umieściła na swoim Facebooku wpis, w którym sugeruje, że Szulim podczas rozprawy zeznała, iż nie identyfikuje się ze słowami wypowiedzianymi przez nią w programie.   Aga " nie jestem pindą siedząca przy kwiatku" Szulim nie identyfikuje sie z tym co mówi i czyta to co jej podetkną pod nos... więc nie może odpowiadać za swoje słowa? Musze wypocić ten słaby żart ,który dziś obił sie o moje uszy :) - czytamy na Facebooku Dody. Piosenkarka dołączyła do komentarza zdjęcie z siłowni. Myślicie, że Agnieszka Szulim zabierze głos w tej sprawie czy dalej konsekwentnie będzie milczeć? Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure   Doda i Agnieszka Szulim podczas dzisiejszej rozprawy:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner